Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-05-06 14:53:53

traveller7

w góry z Atasem

chciałabym wysłać dzieciaki na obóz w nasze polskie góry. szukam ciekawych ofert. polecono mi biuro podróży Atas, czy ktoś ich zna i może się trochę wypowiedzieć? jak organizacja, opieka, jak atrakcyjne są ich oferty w odniesieniu do innych biur? będę wdzięczna za sugestie smile

 

#2 2012-05-17 13:43:33

DworDziekanow_pl

Re: w góry z Atasem

Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o tym biurze,więc nie bedę w stanie pomóc,musimy poczekać na dalsze wpisy. A w jakie góry dokładnie? Tatry czy Bieszczady?

 

#3 2012-06-01 13:49:51

OW_Akces_pl

Re: w góry z Atasem

Biuro podróży jest mi mało znane, wiec wstrzymał bym się z korzystaniem z ich usług. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie mógł coś powiedzieć o nich.

Pozdrawiam.

 

#4 2013-01-10 13:09:06

uHeliosa2_pl

Re: w góry z Atasem

Wszystko zależy od tego jaki budżet posiadasz na wycieczkę. Jeżeli nieco więcej to polecam wybrać jakieś znane i sprawdzone biuro. Zapłacisz może nieco więcej,ale masz pewność,że wszystko będzie w porządku.

 

#5 2013-01-11 02:34:55

texarkana

Re: w góry z Atasem

Biuro ATAS znam, jeżdżą z nim "dzieciaki z sąsiedztwa"  na rozmaite wyjazdy językowe i zwykle wracają zadowolone, aczkolwiek powszechnie się mówi, że nie jest to opcja dla wymagającego klienta.

Np. tzw. "warsztaty językowe" dla młodzieży szkolnej w Londynie wyglądają tak, że młodzież mieszka grupkami u rodzin pod Londynem (i nie są to native speakaerzy, niestety, a większość dzieci nie ćwiczy języka, bo jeden kolega z grupki mówi lepiej i on się we wszystkich kwestiach z gospodarzami porozumiewa). Całe warsztaty różnią się od zwykłej wycieczki tylko tym, że dzieci dostają jakieś z lekka śmieszne ćwiczenia do wypenienia - ale UWAGA: te ćwiczenia sprawdza nie żaden Londyńczyk, ani nawet lektor z biura ATAS, tylko... nauczyciel jadący z dziećmi na te warsztaty. Czyli kompletnie bez sensu.

Dzieci oczywiście wracają pełne wrażeń, zadowolone z pobytu bez rodziców, za to z kolegami. Tylko po co to nazywać warsztatami językowymi?
Tych wyjazdów nie można również nazwać tanimi. Dzieci niby mają posiłki, ale to jest bardzo małe i skromne jedzenie, więc się dożywiają za GBP (co rzecz jasna kosztuje niemało). Za wszelkie bilety wstępu się dopłaca osobno. Dwa dni z 6 albo 7 to jazda autokarem. Z drugiej strony wiadomo: Anglia, Londyn - trzeba płacić. To nie Bułgaria.

Jednak trzeba powiedzieć, że biuro to nie narzeka na brak klientów, co oznacza, że ich wyjazdy i obozy nie są ani takie złe, ani takie nieopłacalne. Jak wspomniałam, mniej wymagający klient powinien być zadowolony.

 

#6 2013-01-23 13:25:22

ApartamentyGorskie_pl

Re: w góry z Atasem

Najlepiej jest moim zdaniem urządzić sobie taką rodzinną wycieczkę w góry- to bardzo fajna sprawa i dzieci na pewno bedą zadowolone. Póki co pogoda dla narciarzy w Stolicy Tatr czyli w Zakopanym bardzo dopisuje,są ferie- nie ma na co czekać,a nocleg na pewno się znajdzie:)

 

#7 2013-01-25 13:56:06

muniek

Re: w góry z Atasem

U mnie w rodzinie w góry jeździ się co tydzień chyba że ktoś idzie do pracy, ale u nas to tradycja i taki wspólny czas dla siebie na wypoczynek

 

#8 2013-02-03 13:19:50

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: w góry z Atasem

To jeszcze zależy od tego gdzie mieszkamy i jaki budżet możemy przeznaczyć na tego rodzaju wycieczki. Moim zdaniem im bliżej gór tym lepiej i poza tym szybciej jest się tutaj dostać,jak chociażby Beskid Sląski,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

#9 2013-03-19 15:11:17

turystka18

Re: w góry z Atasem

Witam, mogę polecić wyjazd z rodzinką do Zakopanego:)byłam nie dawno i super się bawiliśmy. Pogoda nam tez dopisała i zwiedziliśmy sobie troszkę:)Także gorąco polecam Zakopane:)
Pozdrawiam:)

 

#10 2013-03-20 15:33:11

uHeliosa2_pl

Re: w góry z Atasem

Ja mam takie samo zdanie jak Użytkownicy powyżej,czyli lepiej zrobić sobie taką typową rodzinną wycieczkę w góry,to bardzo dobre rozwiązanie,a przy tym i tańsze rezerwując wcześniej nocleg.

 

#11 2013-12-09 12:50:16

ewelina111

Re: w góry z Atasem

Jeśli z jakichś powodów nie możesz jechać z dziećmi na wycieczkę w góry (bo nie masz urlopu czy chcesz odpocząć) i dlatego zależy Ci, aby wysłać je na jakiś obóz to lepiej rzeczywiście zainwestować w porządną wycieczkę z zaufanym biurem, bo w końcu bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze i nie ma co oszczędzać na tym. Jeśli jednak masz możliwość zorganizować rodzinny wyjazd to tak jak przedmówcy, gorąco Cię do tego zachęcam. Nie wykluczone, że nawet taniej Cię to wyjdzie, a pociechy będziesz miała cały czas na oku:)

 

#12 2013-12-28 16:59:05

Kornelio

Re: w góry z Atasem

O, fajnie, że ktoś o nich pisze, bo zastanawiałem się czy są warci zaufania. dzięki za wszystkie opinie!

 

#13 2014-01-05 10:26:23

Sywor_pl

Re: w góry z Atasem

Na pewno się przydadzą jeżeli ktoś będzie chciał wyjechać z tym biurem. Poza tym można śmiało zaplanować także cos na własną rękę,np wyjazd w Tatry,co o tym sądzicie?  Koszty nie będą wysokie.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh