Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2013-11-07 10:00:09

Szymon84

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

Tak, koniecznie Gdynia Orłowo! Fajne molo, o klifie już nie wspominając smile

 

#17 2013-11-21 12:07:40

HotelPolanica_com_pl

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

W Gdańsku nie brakuje miejsc do tego aby "połazić",no to też kwestia tego kiedy wybierasz się nad morze,teraz w listopadzie czy grudniu może być trochę chłodno,ale z kolei na samej plaży też nie ma co spodziewać się tłumów,to duży plus. sam nocleg- blisko starego miasta znajdziesz wiele pensjonatów.

 

#18 2013-11-22 12:48:53

ewelina111

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

Witam serdecznie, także wybieram się do Gdańska na kilka dni początkiem stycznia. Znajomi śmieją się, że skoro urządzam sobie zimowe wakacje to prędzej w góry, ale jednak ani jazda na nartach ani też myśl o poślizgnięciu się i locie w przepaść z górskiego szlaku mnie nie kręcą, zatem wybieram morze, zwłaszcza, że w zimie jeszcze nad morzem nie byłam. Może ktoś polecić jakiś konkretny obiekt? Obojętne czy hotel czy pensjonat, byle by w miarę przyzwoite ceny i schludny pokoik.

 

#19 2013-12-03 12:40:37

STOPWroclaw_pl

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

Powyżej masz już dwa,trzy adresy- zajrzyj tam i zobacz czy ceny ci  odpowiadają. Moim zdaniem warto szukac wśród hosteli,tak samo w Gdańsku jak i we Wrocławiu,który też koniecznie trzeba odwiedzić podczas zimy.

 

#20 2013-12-09 12:42:20

ewelina111

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

 

#21 2013-12-09 13:09:52

wirky

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

Noclegów w Gdańsku jest trochę i można poszukać jakieś odpowiedniego - a zimą to za nawet dobrą cenę.
Koniecznie trzeba: zobaczyć Gdańską Starówkę czyli ul. Długą i Długi Targ, wraz z pobrzeżem Motławy, muzeum Bursztynu, warto pojechać do Sopotu na Monciak i molo, a do Gdyni na skwer Kościuszki można zajrzeć do Akwarium Gdyńskiego. W Trójmieście jest pełno miejsc do zobaczenia nawet zimą wink

 

#22 2013-12-19 10:38:57

Hotel_Lidia_pl

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

Zima to poniekąd martwy okres w nadmorskich kurortach,więc i o nocleg nie będzie trudno,nawet jadąc tak zupełnie w ciemno spokojnie coś znajdziesz nie szukając długo czy to w Gdańsku czy Sopocie.

 

#23 2014-01-14 18:53:51

mariusz_666

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

 

#24 2014-01-15 15:26:31

Jomkesr

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

Wybierasz się tam w zimę?

 

#25 2014-01-27 21:14:59

mariusz_666

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

A masz coś przeciwko wyjazdowi nad morze w zimie?smile Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł. Tłok mniejszy i ceny także z reguły nieco niższe, a atrakcje te same. Może i nie ma budek z pierdołami etc, ale muzeów, galerii i wielu innych tego typu obiektów nie zamykają. Morze i plaża, fantastyczne nadmorskie szlaki też pozostają na swoim miejscu:) Osobiście byłem w zimie nad morzem dlatego z całą odpowiedzialnością polecam każdemu.

 

#26 2014-01-28 11:18:16

STOPWroclaw_pl

Re: proszę o rade! Wakacje Gdańsk

Ja osobiscie nie ma nic przeciwko wyjazdowi nad morze podczas zimy,to fajna sprawa i przynajmniej na plaży nie będzie tłumów wczasowiczów,a to duży plus:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh