Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-12-12 17:45:20

pilarosiu

Zatoka Phang Nga

Mam pytanie. Czytałem w różnych opisach i na innych stronach internetowych że jest kilka całodniowych wycieczek do zatoki Phang Nga różniących sie programem. Moglibyście mi doradzić która jest najfajniejsza? Chcielibyśmy zobaczyć Bond Island i koniecznie zaliczyć kajaki smile

 

#2 2013-12-12 21:09:22

Fresh

Re: Zatoka Phang Nga

Ja byłem na wycieczce na James Bond Island z Phuket, w trakcie wycieczki jest pływanie na kajakach. Ogólnie wycieczka jest spoko, jedyny jej minus to fakt, że na wyspę w mniej więcej jednym czasie przypływa cała masa łodzi, więc jest tłok, co zabija cały klimat sad.

 

#3 2013-12-12 22:43:29

kangur

Re: Zatoka Phang Nga

Cześć smile Byliśmy w sumie na trzech wycieczkach do Phang-nga Bay i każda była inna. Jedna była skoncentrowana na lagunach i kajakach. Statek stawał w trzech różnych miejscach skąd kajakami wpływaliśmy do lagun. Nie dopłynęliśmy do Bond Island. Druga miała w programie i laguny i Bond Island i morską jaskinię. Trzecia nazywała się "Four Islands" i zawierała trochę zwiedzania lagun, jaskinię, Bond Island i postój na 2 wysepkach (na drugiej mieliśmy kajaki do dyspozycji). Jak będziesz na miejscu to dokładnie sprawdż oferty biur podróży i wybierz to co Wam najbardziej pasuje smile I nie kupujcie wycieczek w hotelu tylko w ulicznych biurach. Jest dużo taniej smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2013-12-16 00:37:28)

 

#4 2013-12-12 23:06:39

Fresh

Re: Zatoka Phang Nga

Potwierdzam co napisał Grzesiek (kangur) - wycieczki kupujcie w ulicznych biurach i koniecznie trzeba się targować! Nalepeiej zrobić rozeznanie w kilku biurach i później negocjować smile. A im więcej osób tym większy rabat.

 

#5 2013-12-13 12:40:37

gmariusz8

Re: Zatoka Phang Nga

Pilarosiu: jest jeszcze taka wycieczka, gdzie oprocz lagun i Bond Island plynie sie do muzulmanskiej wioski rybackiej Koh Panyee, polecam smile

 

#6 2013-12-13 13:34:46

pilarosiu

Re: Zatoka Phang Nga

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. A jakiej ceny można się spodziewać już po utargowaniu?

 

#7 2013-12-13 15:27:42

gmariusz8

Re: Zatoka Phang Nga

To bylo jakies 170-180 zlotych na osobe, zalezy jak dobrze sie utargujesz. Jak wrocisz do tego samego miejsca po nastepna wycieczke dostaniesz jeszcze lepsza cene smile

 

#8 2013-12-14 14:42:19

pilarosiu

Re: Zatoka Phang Nga

Dziękuję bardzo smile

 

#9 2013-12-16 00:48:56

kangur

Re: Zatoka Phang Nga

Pilarosiu: w ulicznych biurach turystycznych na Phuket każda wycieczka ma swoją broszurę. Z reguły na ostatniej stronie podane są ceny za dorosłego i za dziecko. Oczywiście sporo zawyżone smile Nie powinniście nigdy zapłacić więcej niż cena za dziecko. Czasem da się utargować jeszcze więcej. I tak jak pisze Mariusz, jeśli wracajcie do tego samego biura po kolejne wycieczki powinniście dostać jeszcze lepsze ceny smile

 

#10 2014-08-21 19:56:02

Trapalanda

Re: Zatoka Phang Nga

Polecam wycieczke, ktora zaczyna sie troche pozniej i ma w programie kolacje na statku i zachod slonca pomiedzy wyspami. Bylo bajecznie smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh