Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Grecja
  •  » Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

#1 2013-09-09 13:16:35

kasia_lublin

Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza, ładniejsza?? Może ktoś z Was był na tych dwóch wyspach i mi jest w stanie porównać. Pozdrawiam

 

#2 2013-09-09 22:54:03

Soniza89

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Ja osobiscie bylam na Zakynthosie i polecam przepiekna wyspa smile...a Kos mam w planach smile

 

#3 2013-09-10 10:11:26

kasia_lublin

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

dzięki za info

 

#4 2013-09-10 19:35:32

AniaMW

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Zakynthos we wrześniu jest szczególnie atrakcyjna... na plaży wykluwają się wtedy zółwie - i tuptają do morza smile wspaniałe obrazki!

 

#5 2013-09-10 20:28:04

Soniza89

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

No i miesiac wspanialy tez bylam w wrzesniu , pogoda super , woda goraca , i mniej turystow co bylo mega plusem jak plynelam na Zatoke Wraku bo nie bylo  tlumow jak to w szczycie sezonu i mielismy wiecej czasu na kapiel i mysle ze to jest jedeno z tych miejsc dla ktorego trzeba sie wybrac na Zakynthos smile

 

#6 2013-09-14 16:15:59

katerina

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Uwazam,ze Zakynthos!Piekno wyspy nieporownywane,lazurki Morza Jonskiego tez,tym bardziej,ze u schylku sezonu jak napisala Sonia jest atrakcyjnie bez masakrycznych tlumow!Pogodowo porownywalnie,z tym,ze Morze Jonskie jest zawsze chlodniejsze niz Egejskie.Na forum jest duzo relacji z Zante,takze moja,ktore z pewnoscia okaza sie pomocne wink Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez katerina (2013-09-14 16:16:31)

 

#7 2013-12-05 15:09:36

Jastrzebiec_eu

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

A dlą mnie osobiście Kos- mniej dostępna dla turystów,ale również skrywająca szereg atrakcji,ciekawych zabytków i pięknych widoków,jak najbardziej warto się tam udać.

 

#8 2013-12-05 21:38:12

piea

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

 

#9 2013-12-06 11:22:01

Michasia_Bogus

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Tak jak napisała Alicja-Kos jest bardzo dostępna,nie tylko na wakacje z naszych biur podróży ale i z tureckiego miasta Bodrum oraz Turgutreis(18km od Bodrum). Byliśmy na wakacjach w Turgutreis i  stamtąd płynie się 20min wodolotem.Polecamy taki wypad podczas wakacji na Bodrum.Starówka Kos jest bardzo urokliwa,miasto można zobaczyć również objeżdżając go turystyczną kolejką...
Kasia pytasz Kos czy Zakynthos...A może Kreta? wink Szczerze polecamy Kretę na wakacje,choć jak już było wspomniane,każda wyspa jest inna,ciekawa i warta poznania,więc warto je poznawać po kolei wink My po tegorocznej dwutygodniowej Krecie,mamy ciągle mało Grecji i planujemy kolejną wyspę Zakynthos.Tutaj pytanie,czy był ktoś na półwyspie Vassilikos na wakacjach??? smile wink

 

#10 2013-12-08 12:34:28

KlaudiaRakocz

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Vassilikos jest SUPER wink piekne plaże winkA cały Zakynthos po prostu REWELACJA...warto objechać całą wyspę wzdłuż wybrzeża ale też wjechać głębiej w lokalne wioski - szczególnie na północy wyspy - gwarantuje niezapomniany klimat wink
Byłam i na Kosie i na Zakynthosie. Moim zdaniem 1:0 dla Zante wink

Ostatnio edytowany przez KlaudiaRakocz (2013-12-08 12:36:26)

 

#11 2013-12-08 17:11:28

Michasia_Bogus

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Dzięki Klaudia,to fajnie że super... wink

 

#12 2013-12-19 11:53:25

Hotel_Lidia_pl

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Zakynthos gwarantuje wiele atrakcji,wiec myślę ze w tym przypadku nie ma się nad czym zastanawiać,chociaż i Kos jako ta bardziej "dziewicza" wyspa także ma dużo do zaoferowania.

 

#13 2013-12-28 17:05:23

witur

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Byłem na Kos w 2009 roku i gorąco poleca. Jeśli jest możliwość do w stolicy wyspy lub na obrzeżach . Wyspa choć nie duża ok 49 km. na 11 km w najszerszym miejscu jest co robić.
Miasto kos miastem przyjaznym rowerzystom, dużo ścieżek rowerowych a wypożyczalnie na rzut kamienia. Przepiękne widoki z ruin zamku Antimachia . Asklepion, sanatorium i szpital wybudowany przez uczniów Hipokratesa. Nie można pominąć zamku Joanitów w samym mieście Kos. Polecam zabrać ze sobą paszport i wybrać się na jednodniową wycieczkę do Trcji do Budrum. Promem płynie się około 1godz. To tylko kilka propozycji czynnego wypoczynku.
Pozdrawiam

 

#14 2014-01-05 10:30:41

Sywor_pl

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Ceny z pewnością będą znacznie niższe niż na Rodos i to w zasadzie na każdej z wymienionych wysp. To gdzie się udać ciężko jednoznacznie stwierdzić,każda ma swój urok i klimat:) Daj znać na co ostatecznie się decydujecie.

 

#15 2014-01-05 16:06:57

gmariusz8

Re: Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Hej Hotel_Lidia_pl! To teraz nazywasz sie Sywor_pl czy Jastrzebiec_pl? Daj znac jak sie ostatecznie zdecydujesz smile Pozdrawiam smile

 
  • Index
  •  » Grecja
  •  » Kos czy Zakynthos? Która wyspa lepsza??

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh