Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-06-01 14:36:57

aknolinka

Karaiby - z jakim biurem?

Cześć wszystkim TM!
Po dłuuugich dyskusjach dotyczących celu wyjazdu i przejrzeniu wielu ofert trafiłam na nowy katalog Rainbow Tours - Egzotyka. Proponują nową ofertę rejsy po Karaibach. Mnie zainteresował rejs "Antyle". Karaiby, to jedno z moich marzeń, które mam zamiar zrealizować tej zimy. Także teraz jest czas na rezerwację. I tu pojawia się problem. Co myślicie o tej ofercie? Rainbow jest dobrym biurem, ale jeśli to nowość, to może warto wybrać kogoś sprawdzonego? Pomóżcie. Doradźcie. Może ktoś już był na takim rejsie?

 

#2 2013-06-02 19:14:21

Gizel1986

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Nigdy nie płynełam w rejs ale sam pomysł jak już pisałam w innym wątku wydaje mi sie świetny smile myśle że tak renomowane biuro jak Rainbow nie ryzykowało by reputacji dodając do swojej oferty czegoś czego dokładnie nie sprawdzili więc moim zdaniem nie powinno być żadnych ,,niespodzianek"
Wiem że biuro UniqueMoments organizuje tez podróże szyte na miarę i załatwiają takze wypady w inne miejsca niz te które posiadają w swojej ofercie na stronie , warto sprawdzić big_smile
Pozdrawiam

 

#3 2013-06-02 23:46:41

texarkana

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Wprawdzie nie jestem stałą klientką biur (tylko od czasu do czasu), ale z Rainbow bym pojechała bez dłuższego namysłu. Korzystny stosunek jakości usług do ceny! Jeśli wiem na 100%, że dany kraj/rejon świata jest moim martzeniem, to nic więcej mi nie potrzeba.

A jeśli się zakocham, to kiedyś sama sobie pojadę na dokładniejsze zwiedzanie.

 

#4 2013-06-03 07:44:37

piea

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Hej Aknolinka,

Hmmm..... Karaiby - to brzmi bardzo rajsko i egzotycznie:)); ja się wprawdzie na taki rejs póki co nie wybieram, ale Kubę mam jak najbardziej w niedalekich planach smile
(może znajdziesz coś tutaj:
http://www.rejsy.pl/szukaj?fromsearch=true&regions%5B%5D=16&x=110&y=28);
pozdrawiam,

 

#5 2013-06-03 10:21:50

AniaMW

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Jeżeli to jest nowość - a jesteś zainteresowana taką ofertą - to ją łap smile
Ja tak właśnie złapałam - jako przecieranie szlaku- objazdówkę po Albanii - tez z Rainbowa.  I skorzystałam, a teraz już nie mają tego w ofercie... tylko jakas namiastka, w połączeniu z innymi krajami, a mi chodziło właśnie o dokładny objazd Albanii.
Na Rainbow'a można liczyć - jeżeli coś proponują będzie ok. W dodatku wariant "first minute" jest b.korzystny - poza znacznymi upustami jest gratisowo dodane ubezpieczenie od rezygnacji... więc spokojnie można planować i wpłacać zaliczkę smile
Udanej podróży! Pozdrawiam smile

 

#6 2013-06-03 16:43:57

aknolinka

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Serdecznie wszystkim dziękuję za podpowiedzi. A co myślicie o wyjeździe z Niemiec? Oferty ponoć są o połowę tańsze i standard dużo lepszy. Jedynie język jest mega barierą, bo po Niemiecku zupełnie nic nie powiem....

 

#7 2013-06-03 21:10:59

AniaMW

Re: Karaiby - z jakim biurem?

No to sobie sama dałaś odpowiedź smile
Bez języka nie ma urlopu...
Jeśli nie będzie tam opcji z językiem, jaki znasz, to raczej odpada, bo przecież urlop ma być przyjemnością, a nie stresem ciągłego braku możliwości rozumienia tego, co się wokół dzieje. Mniej zapłacisz ale i owiele mniej skorzystasz sad  Szkoda kasy...

 

#8 2013-06-03 21:22:13

Gizel1986

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Ja zawsze jeżdżę tylko z Berlina , niemieckiego nie znam wcale i tak na prawde nie jest on potrzebny bo wszędzie dogadasz sie po angielsku smile czy to na lotnisku czy ze swoim niemieckim rezydentem na miejscu smile a ceny są o wiele bardziej atrakcyjne i zazwyczaj pokoje lepsze o klasę . Pozdrawiam big_smile

 

#9 2013-06-19 09:43:46

GdanskaNocka_pl

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Zgadzam się z Przedmówcami. Co do znajomości języka,to warto chociaż potrafić się dogadać po angielsku,to przecież międzynarodowy język. Inaczej będzie trudno o dobry urlop...

 

#10 2013-11-26 20:47:23

a77g

Re: Karaiby - z jakim biurem?

Aknolinka i wybrałaś się na te Karaiby? poleciałaś ? jakie wrażenia?
Ja lecę na rejs w lutym. I nie wiem jaka bedzie tam pogoda, tzn. wiem, że ma byc ciepło, ale czasami w necie podają, że średnio tam jest 20st.C a czasami 28st.C... a dla mnie to duża róznica...
Będe płynąć trasą Miami-Haiti-Jamajka-Cozumel-Miami :)) juz nie mogę się doczekać :))
Ktoś był? Proszę o info :)

Ostatnio edytowany przez a77g (2013-11-26 20:50:32)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh