Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-10-21 21:29:42

denicler

Gdzie na Sylwestra w góry?

Tak sobie pomyślałam, że Sylwester w górach to dobry pomysł. Chcę pojechać gdzieś dalej od Wrocławia, myślałam nad Tatrami lub Beskidem.
Znalazłam taką miejscówkę i bardzo mi się spodobała - Hotel Piwniczna, tutaj krótki filmik, wygląda bardzo zachęcająco youtube.com/watch?v=57kuJr0gHpk

Czy ktoś spędzał Sylwestra w tamtych okolicach? Nie chcę do Zakopca, bo tam tłumy dzikie, a wolę coś bardziej kameralnego.

 

#2 2013-10-26 18:10:05

Noralix

Re: Gdzie na Sylwestra w góry?

Może spróbuj tutaj -> bieszczadzkigosciniec.pl

Teraz mają już ofertę na sylwestra 2013/2014 smile

 

#3 2013-11-05 11:40:02

OWAkces_PL

Re: Gdzie na Sylwestra w góry?

A co powiesz o spędzeniu Sylwestra nad morzem? Bo to też bardzo ciekawa opcja,nie ma tłumów,a świętowanie nowego roku na plaży to wspaniała sprawa:)

 

#4 2013-11-21 12:15:39

HotelPolanica_com_pl

Re: Gdzie na Sylwestra w góry?

Sylwester nad morzem to kiepski pomysł,tylko w górach poczujemy tą niesamowitą atmosferę plus do tego śnieg co zawsze jest dodatkową atrakcją. Może Polanica-Zdrój? Blisko do wyciągów narciarskich,a miasteczko ciche i spokojne,.

 

#5 2013-11-26 11:25:37

ewelina2013

Re: Gdzie na Sylwestra w góry?

Ja z kolei polecam Karpacz lub Szklarską Porębę. Na pewno nie będzie tam takich tłumów jak w Zakopanem. A jeśli chcesz coś jeszcze bardziej kameralnego to może Wisła, Ustroń albo Szczyrk?

 

#6 2013-11-26 16:10:16

sunshines

Re: Gdzie na Sylwestra w góry?

Ja polecam Tatry i Zakopane. Koniecznie zobaczcie Morskie Oko, Gubałówkę i Dolinę Pieciu Stawów, uroklowe miejsca na długo pozostające w pamieci. Jęsli nocleg w Zakopanem to polecam sprawdzona wielokrotnie Góralską Chatę którą znalazłam już dawno temu na eNOCLEGI.BIZ

Ostatnio edytowany przez sunshines (2013-11-27 15:21:28)

 

#7 2013-12-03 09:14:35

papuas

Re: Gdzie na Sylwestra w góry?

oj, SUNSHINES żeby zobaczyć przy okazji Sylwestra dol. 5-ciu Stawów to trza już taternikiem być lub super turystą zaopatrzonym co najmniej w raki

 

#8 2013-12-04 20:50:34

AniaMW

Re: Gdzie na Sylwestra w góry?

Zakopane i Tatry w Sylwestra mają swój urok smile
Byłam parę razy - w różnych miejscach, i w samym Zakopcu, i na Gubałówce, a raz na Rusinowej Polanie (tak, tak, w szałasie! - co prawda potem byłam przeziębiona, ale wrażenia jedyne w swoim rodzaju)... góralskie ognisko na śniegu, o północy Pasterka Noworoczna na Wiktorówkach, Górale na galowo...
Dzwoneczki u sań, wystrój miasta, baaaardzo klimatyczne, nastrojowe, polecam (nawet bez konieczności wchodzenia do 5-Stawów, choć - gdyby ktoś chciał - czemu nie, też dla ludzi) smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh