Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-08-31 13:38:32

lach

Barbados czy Seszele?

Witam. Chciałbym się wybrać na wakacje gdzieś w odległe miejsce. Po głębszej analizie wybrałem dwa miejsca. Barbados oraz Seszele. Problem jednak mam taki, że nie mogę się zdecydować który kierunek wybrać. Za Barbadosem na pewno przemawiają koszta, bo  jest sporo taniej, jednakże o Seszelach czytałem praktycznie same dobre opinie. Czy ktos kto był w którymś z tych krajów lub zna się na rzeczy  mógłby mi doradzić, co wybrać? Z góry dzięki smile.

 

#2 2013-09-20 13:40:06

HotelPolanica_com_pl

Re: Barbados czy Seszele?

Obydwa miejsca są jak najbardziej godne uwagi,ciężko powiedzieć które z nich bedzie lepsze. Mając do wyboru to chyba jednak zdecydowałbym sie na Seszele,są bardziej pociągające.

 

#3 2013-09-21 20:58:20

Gizel1986

Re: Barbados czy Seszele?

Byłam na seszelach w tym roku i szczerze polecam to wyjątkowe miejsce . Prawdziwy raj na ziemi . Puste plaże , unikatowe formacje skale ... Coś pięknego , aż chce sie tam wracać big_smile

 

#4 2013-09-21 22:48:47

katerina

Re: Barbados czy Seszele?

Oba kierunki godne pobytu,ale poniewaz bylam na Seszelach moge polecic z czystym sumieniem ten ziemski raj!Cenowo pokrewnie tj.znajomi byli na Barbados i mowili,ze ceny wysokie jak na Seszelkach!Moze to i lepiej,bo dzieki temu jeszcze duzo tam bezludnych,dziewiczych plaz...

 

#5 2013-11-06 10:34:55

Imbachhorn_eu

Re: Barbados czy Seszele?

Jednak Seszele- jakiś zalążek cywilizacji jest,a poza tym masz moim zdaniem piękniejsze widoki i sam klimat,to też ważna kwestia w perspektywie wypoczynku. Daj znać gdzie byłeś i jak wrażenia:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh