Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-02-13 10:02:53

Micha

Witam

Witam, mam na imię Monika, dzisiaj pierwszy raz zalogowałam się.
Mam pasję chyba jak wszyscy - podróże.. ale mam tez problem - nie potrafię odciąć pępowiny - zawsze ciągnę w podróż kogoś z rodziny. Ponieważ mój mąż nie nadąża za mną i nie podziela tak bardzo mojej pasji postanowiłam się zalogowac żeby trochę pooglądać i posłuchać o innych ludziach .
Ogranicza mnie niestety także praca w korporacji ( wiadomo ograniczony czas urlopu ) 
Ale może kiedyś w przyszłości znajdę w sobie odwagę i ucieknę zza biurka .. smile mimo upływających lat ( prosze nie pytac o wiek ) czuję się jak nastolatka wychowana na ksiązkach Alfreda Szklarskiego - to wszystko przez niego:) z zapartym tchem pod kołdrą czytałam o pięknych podróżach Tomka Wilmowskiego.
No i niestety tak już zostało w tym pokręconym łbie smile

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Micha

 

#2 2013-02-13 12:18:35

Fresh

Re: Witam

Witaj Monika, fajnie że trafiłaś do nas smile

 

#3 2013-02-13 14:48:39

krakowianka

Re: Witam

Witaj,witaj Monika.

 

#4 2013-02-13 14:57:42

Michasia_Bogus

Re: Witam

Witamy w naszej rodzinie Travelmaniaków wink wink

 

#5 2013-02-13 17:00:14

Valion

Re: Witam

Bry i Bon voyage! U każdego z Nas wszystko zaczęło się od marzeń i lektur:) Ale koniec końców każdy z Nas w pewnym momencie ruszył się z fotela, zza biurka i poszedł w świat! Pamiętaj najtrudniejszy jest pierwszy krok...a potem sama nie będziesz wiedziała kiedy znajdziesz się gdzieś na krańcach świata i wspomnisz sobie tego nieszczęsnego Tomka i pomyślisz...jestem tu gdzie on:) i wtedy pocieknie Ci łza radości i coś niesamowitego wstrzyma oddech na kila sekund, które be∂ą całą wiecznością.....no i wtedy jesteś ugotowana. Będziesz prawdziwą travelmaniaczkąsmile
Pozdrawiam i życzę długich wspaniałych podróży, z których czekamy na wspaniałe relacje:)
Konrad vel Valion

 

#6 2013-02-13 18:01:16

AniaMW

Re: Witam

Witaj, Monika w naszym gronie!
Dobrze trafiłaś smile

 

#7 2013-02-13 21:15:07

texarkana

Re: Witam

Hej, Monika!
Witam Cię szczególnie serdecznie, albowiem mój mąż też nie nadąża i też nie całkiem podziela travelmanię! Fajny z niego gość, ale już wiem, że pewne miejsca na świecie będę musiała odwiedzić bez niego... Zresztą już zaczęłam, na razie bardzo ostrożnie, bo chodzi przecież o to, by wilk (=travelmaniak) był syty, a owca (=wspólmałzonek travelmaniaka) cała.

 

#8 2013-02-13 21:38:25

Lilka

Re: Witam

Witaj
Ja dołączylam wczoraj i juz jestem zadowolona ludzie super, porady tez, wiec na pewno Ty tez bedziesz zadowolona smile

 

#9 2013-02-13 23:15:21

maciekart

Re: Witam

Witaj serdecznie ! smile Na pewno ci się tutaj spodoba .

 

#10 2013-11-05 17:09:19

robertborek

Re: Witam

Witajcie. W te wakacje wybrałem się na sportowo. Piłkarze nie zaliczą Brazylii, a ja zaliczyłem wszystkie klasy rozgrywkowe w piłce nożnej. Chciałem zdążyć do października bo studiuje ratownictwo medyczne i chciałem się pochwalić kolegom. Ale tak się właśnie nad tą Brazylią zastanawiam. Był ktoś?

 

#11 2013-11-05 17:54:32

myszka

Re: Witam

 

#12 2013-11-05 21:10:53

AniaMW

Re: Witam

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh