Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-10-31 17:46:20

CalLo

2dniowy pobyt w Hiszpanii

Postanowiłem w Czerwcu-Lipcu 2014 na 2 dni wraz z dziewczyną polecieć do Hiszpanii. Interesują mnie wysokie temperatury czyli 30-37stopni, błękitne morze/ocean, czy Hiszpania spełni moje oczekiwania co do powyższych? Jeżeli nie, to proszę o inne Europejskie kraje, które spełnią w/w warunki, jeżeli zaś Hiszpania spełni moje oczekiwania to pytanie moje jest takie, czy gdybym zatrzymał się w Hiszpani na 2-3dni powiedzmy w Alicante, Majorce, gdzie indziej.. to wystarczy ze sobą mieć 1000zł na wydatki na dwie osoby? W wydatki wliczam koszt noclegu na 2 doby dla 2osób w hotelu takim, który zapewni barek, wino, wifi.., i ogólnie żywność, alkohol, czasem w restauracji coś zjemy, czasem coś z supermarketu.. to tylko 2 dni:)  Chcę pojechać z dziewczyną, ale chcę za sponsorować nam taki wyjazd na 2dni i stąd pytanie - czy 1000zł wystarczy? (w wydatki nie wliczam koszt przelotu samolotem- wliczam tylko hotel 2 doby, jedzenie, i życie ogolnie na 2dni..)

 

#2 2013-11-03 10:15:26

papuas

Re: 2dniowy pobyt w Hiszpanii

2 dni???
To może gdzieś bliżej,  chyba że chodzi Ci o przelot samolotem.
Temp 35 i morze to może Turcja - w Antalyi jest lotnisko, tylko z piaskiem krucho.

 

#3 2013-11-04 10:29:12

piea

Re: 2dniowy pobyt w Hiszpanii

2 dni na Hiszpanię?
szczerze mówiąc to bez sensu..... dolecisz i.... w zasadzie zaraz trzeba wracać!
Taki 2 dniowy wypad ma sens jeśli spędzamy weekend w mieście ( może byc Praga, Wiedeń, Rzym. itd....) i to tez tylko wtedy jak mamy wczesno ranny wylot, a powrót nazajutrz wieczorem;  ale jeśli ma być gorąco (dłuższa podróż, bo gorąco jest znacznie dalej niz 1 godzina lotu)) i tylko raczej pod hasłem "błękit morza", to 2 dni mijają się z celem. Jeśli juz koniecznie- to minimum 4 dni!.
PLN 1 tys na taki wyjazd-  dla jednego to będzie stanowczo za mało dla drugiego spoko wystarczy:) kwestia podejscia i oczekiwań; wyżyć się da ale szału nie będzie:)
Namawiałabym jednak na przedłużenie wyjazdu o kilka dni;

 

#4 2013-11-05 00:23:59

katerina

Re: 2dniowy pobyt w Hiszpanii

Na tak krotki pobyt tez zdecydowanie wybralabym blizszy kierunek.

 

#5 2013-12-05 15:10:20

Jastrzebiec_eu

Re: 2dniowy pobyt w Hiszpanii

Tzn ma to sens jeżeli nastawiasz się na bardzo szybkie zwiedzanie,polecam wybrać wtedy jedno z miast; Madryt lub Barcelonę i właśnie na nich sie skupić.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh