Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-10-28 23:39:29

kolija

Nurkowaliście w Dahabie?

Nurkowałam kiedyś w Sharm i pomyślałam, że czas to powtórzyć. Chcę polecieć do Egiptu ponurkować w listopadzie, ale nie wiem czy będzie tam na tyle ciepło żeby wchodzić do wody? Chciałam polecieć do Dahab bo na stronce alfa staru ogarnęłam ciekawy wyjazd, ale też nie wiem czy w Dahab opłaca się nurkować w ogóle? Dzięki za pomoc!

 

#2 2013-10-29 00:08:04

Valion

Re: Nurkowaliście w Dahabie?

Ja nurkowałem w Dahabie. I Bardzo polecam szczególnie, że znajduje się tam słynny Blue Hole.

 

#3 2013-10-29 00:34:10

Fresh

Re: Nurkowaliście w Dahabie?

 

#4 2013-10-30 17:44:43

kolija

Re: Nurkowaliście w Dahabie?

Zdjęcia robią wrażenie! Od razu mam ochotę tam jechać szczerze powiedziawszy. W weekend siadam i kupuję wycieczkę. A nie będzie to może bardzo niezręczne pytanie jeśli zapytam Cię Fresh ile zapłaciłeś za swój wyjazd?

 

#5 2013-10-30 21:32:39

Fresh

Re: Nurkowaliście w Dahabie?

Kolija, spoko bym odpowiedział, ale ja nie byłem w Dahabie, to zdjęcie jest autorstwa Ani_M, może spróbuj ją spytać.

 

#6 2013-10-31 20:25:01

Ania_M

Re: Nurkowaliście w Dahabie?

Ja ograniczyłam się tylko do snorkowania z maską i fajką, widoki pod wodą przepiękne, rafa jest niesamowita, ale myślę że prawdziwą frajdą jest nurkowanie głębinowe. Widziałam mnóstwo ludzi schodzących pod wodę. Jest dużo wypożyczalni sprzętu, pewnie instruktora też można wynająć. Blue Hole jest takim wabikiem, ale w pobliżu jest również wiele innych raf.
Niestety miejsce to uchodzi również za niebezpieczne -podwodne jaskinie i zakamarki przyczyniły się do śmierci nie jednej osoby o czym świadczą tablice przytwierdzone do skał niedaleko blue hole. Ryzyko jest wpisane w ten sport.

 

#7 2013-11-06 10:40:03

Imbachhorn_eu

Re: Nurkowaliście w Dahabie?

Chyba generalnie nurkowanie to świetna sprawa,kilka razy miałem okazję i polecam wszystkim- adrenalina,przygoda i super zabawa.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh