Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-10-24 09:28:36

andyday

Tajlandia Bangkok i okolice styczeń 2014

Witam i pozdrawiam wszystkich śmiałków, którzy wybierają się pod koniec stycznia do Tajlandii. To mój pierwszy wyjazd w te rejony, zaszczepiłam się na WZW-A i dur brzuszny i wydaje mi się że wystarczy, spać w dżungli nie będęwink. Miło będzie poznać współwyjazdowiczów;)

Ostatnio edytowany przez andyday (2013-10-24 09:30:07)

 

#2 2013-10-24 15:29:07

kangur

Re: Tajlandia Bangkok i okolice styczeń 2014

Czesc smile W Taj bylismy 5 razy a ogolnie w tych rejonach Azji ponad 10 i nigdy sie nie szczepilismy...widac jestesmy niesmiali big_smile A na powaznie: szczepienia to sprawa indywidualna i jesli masz taka potrzebe to dobrze, ze sie zaszczepilas. Najwazniejsze to czuc sie totalnie wyluzowanym na wakacjach smile Zycze super wyjazdu. Zakochacie sie w Tajlandii jak my smile  Pozdrawiam

 

#3 2013-10-24 15:57:18

Soniza89

Re: Tajlandia Bangkok i okolice styczeń 2014

Ja jestem strasznie przezorna i bez szczepionek w te rejony bym sie nie wybrala ,ja sie szczepilam  na miesciac przed wyjazdem na WZW-A i dur brzuszny a na WZW-B   i na tezec polio blonice bylam szczepiona kilka lat wczesniej smile

 

#4 2013-10-25 15:18:07

katerina

Re: Tajlandia Bangkok i okolice styczeń 2014

Ja tez jechalam do Taj bez zadnych szczepien.Ogolnie biore poprawke na kraje,w ktorych sa ZALECANE szczepienia,bo przeciez ZALECANE sa w wiekszosci krajow pozaeuropejskich,gdzie temperatury przekraczaja 30 stopnii smile
Sa jednak kraje,ktore chcialabym odwiedzic,ale nie wybralabym sie bez szczepien badz lekow ochronnych takie,jak Kenia czy Indie.

 

#5 2013-10-25 21:58:23

gmariusz8

Re: Tajlandia Bangkok i okolice styczeń 2014

Szczepiliśmy się jak jechaliśmy pierwszy raz w te rejony świata kilka lat temu. Do Taj już się nie szczepiliśmy. Są różne teorie. Ponoć nie trzeba, ale i nie zaszkodzi. Jak komu pasuje smile

 

#6 2013-10-25 22:01:09

Fresh

Re: Tajlandia Bangkok i okolice styczeń 2014

Ja dodam, że nie szczepiliśmy się jadąc do Tajlandii. Zastanawialiśmy się nad tym, ale jakoś odpuściliśmy i żyjemy smile. Z pewnością, gdybyśmy planowali jakiś trekking na północy kraju w bradziej "dzikich" rejonach, bez szczepienia byśmy nie pojechali.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh