Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-08-07 23:14:37

marcin95xd

Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć

Wiem że tu są poszczególne wyspy.. ale wybrałem ogólny dział hiszpania bo chcę kupić wycieczkę z kolegą do hiszpani na 14-16 dni ja chcę kupić rainbowtour nom ale dobra dosyć gadania jest kilka wysp i chciałbym wiedzieć na których jest najwięcej imprez jakieś piękne widoki typu jaskinie/góry i różne takie podam wam kilka nazw wysp i powiecie gdzie najlepiej jechać żeby to wszystko było+ wysoka temperatura ( termin czerwiec-sierpien
Almeria
costa almeria
costa brava
costa daurada
costa del la luz
costa del sol
fuerteventura
lanzarote
majorka
teneryfa
Moze macie jakies inne biura podrozy albo inne wyspy/miasta ktore mozna odwiedzic

 

#2 2013-08-10 19:32:45

Patka

Re: Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć

Ibizę polecam ! Są zarówno imprezy, jak i piękne widoki, zatoczki, jaskinie, mniejsze wysepki, wysoka temperatura i można skorzystać z opcji wycieczki na Formenterę - przepiękną i urokliwą wyspę archipelagu Balearów. Ja byłam tam z Itaką smile

 

#3 2013-09-11 12:34:08

Hotel_Lidia_pl

Re: Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć

To samo masz na Majorce i jeżeli miałbym coś polecać- to właśnie ją,na pewno nie będziecie czuć się rozczarowani. Ewentualnie jeżeli będą ciut niższe ceny to Teneryfa,również przepiękne miejsce.

 

#4 2013-10-24 10:23:14

Rocky

Re: Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć

Ibiza to wyspa imprez, jeżeli chcesz odpocząć to Teneryfa lub Costa Brava smile

Ostatnio edytowany przez Rocky (2013-10-24 10:23:28)

 

#5 2014-04-04 10:47:05

marcepan

Re: Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć

Dobrze, że tu zawitałem, ponieważ również zastanawiam się czy na tegoroczne wakacje nie wybrać Hiszpanii. Do wyjazdu zachęciła mnie moja kuzynka, która pojechała tam w ramach studiów i pracy. Podobno widoki są niesamowite, a kultura bardzo ciekawa.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh