Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Indonezja
  •  » A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

#16 2013-10-21 09:54:13

Hotel_Lidia_pl

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Jeżeli piszesz,że nie jest tak drogo- podaj chociażby łączny koszt biletów w dwie strony, bo zgodzę się że to właśnie odstrasza wielu turystów. Poza tym zakwaterowanie i juz wyżywienie to osobna sprawa.

 

#17 2013-10-21 12:45:21

amaliooo

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Tak jak napisałam już wcześniej - na miejscu nie jest drogo, tylko właśnie bilet lotniczy jest drogi. W dobrej promocji można z Warszawy dolecieć do Dżakarty już nawet za 1500 zł, a potem np. na Bali linią low-costową Air Asia za 25 euro. Trzeba czekać i dobrze szukać - zdarzają się mega promocje. Bez promocji da radę dolecieć w tamten rejon za 2200-2500zł. Prosto na Bali z Polski raczej nie polecam latać bo to są już zwykle ceny przekraczające 3 tys zł. Hotele blisko plaży w Kucie która jest bardzo turystyczna można znaleźć już za 30-50 zł za dwójkę plus np. basem przed domkiem. Ale bez jakiś luksusów. W mniejszych miejscowościach jest taniej. Obiad w granicach 10-15zł. Wynajęcie skutera na cały dzień 15 zł. Z pamiątek np. 3 wielkie drewniane maski - komplet 20zł. Cola 0,5l w sklepie 1,5zł.

I jasne, nie mówię, że te wakacje są tanie, ale na pewno można na takie pojechać samemu prywatnie bez biura podróży i zapłacić dużo mniej. Kiedys mi się wydawało, że Bali jest to tak odległy kierunek, zbyt egzotyczny i zbyt nieosiągalny, że nigdy tam nie dotrę. Miałam wyobrażenie, że bilet lotniczy to kwota 20 tys zł, a hotele zaczynają się od 300$ za dobę. Okazało się że jest jednak sympatyczniej.

 

#18 2013-10-21 21:20:04

denicler

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Gdzie najlepiej wyszukiwać bilety na tamten kierunek? Gdzieś czytałam, że lepiej szukać wylotów z GB, ktoś to testował?

 

#19 2013-10-21 22:16:44

toria83

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Mieszkam w Wielkiej Brytanii, bilety sa drozsze niz z Polski. Warto polowac na promocje, ja zawsze szukam przez expedia.com, fly4free albo opodo, jednak bilety kupuje bezposrednio od lini lotniczych. Na loter.pl znajdziesz duzo ciekawych polaczen w oszalamiajaco niskich cenach, Azja z Polski 1500-1800zl, dla porownania ja za swoj bilet zaplacilam 464£ i byla to najtansza opcja z Londynu, jaka udalo mi sie znalezc wink

 

#20 2013-10-21 23:35:44

amaliooo

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Toria83 prawdę pisze smile Najlepiej śledzić loter.pl i fly4free.pl. Aczkolwiek zwykle całkiem niezłe ceny (czytaj: lepsze niż z Polski) można znaleźć z Włoch i ze Szwecji. No ale tu dochodzi dolot znowu.

 

#21 2013-10-23 22:39:32

Valion

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

A ja bardzo proszę o kontakt na priwa. `jestem zainteresowany takim wyjazdem.

 

#22 2013-10-26 15:33:35

denicler

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Dzięki za podpowiedzi, zacznę się rozglądać powoli. Loter.pl w ogóle nie znałam.

 

#23 2013-11-05 11:54:35

OWAkces_PL

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Ja też tak szczerze mówiąc to pierwsze słyszę nazwę tego portalu,ale może faktycznie warto przyjrzeć mu się trochę bliżej,tym bardziej jeżeli mamy tam szereg promocji dotyczących wylotów w tak odlegle zakątki jak do Indonezji.

 
  • Index
  •  » Indonezja
  •  » A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh