Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-09-25 21:51:27

lagatta

Bieszczady jesienią - piekny film!

Obejrzyjcie ten krótki film, a gwarantuję, że będziecie chcieli od razu się spakować i jak najszybciej się tam znaleźć.
http://www.youtube.com/watch?v=lF3XeeGo9MI

 

#2 2013-10-19 15:28:44

Jastrzebiec_eu

Re: Bieszczady jesienią - piekny film!

Góry zawsze przepięknie prezentują się jesienią oraz zimą,warto tam zajrzeć- chociaż niekoniecznie w Bieszczady. Z doświadczenia polecam oczywiście Tatry,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie oraz spędzi ten czas miło,aktywnie.

 

#3 2013-10-21 08:51:58

myszka

Re: Bieszczady jesienią - piekny film!

Jak dla mnie Bieszczady super:)

 

#4 2013-10-21 21:24:37

denicler

Re: Bieszczady jesienią - piekny film!

Piękny ten film!! Aż się człowiek chce spakować, rzucić wszystko i pognać beszczadzkimi ostępami :-)

 

#5 2013-11-05 11:43:03

OWAkces_PL

Re: Bieszczady jesienią - piekny film!

Racja,Bieszczady to niezwykle klimatyczne miejsce i moim zdaniem warto odwiedzić je bez względu na porę roku. Podobnie jest zresztą z naszym morzem Bałtyckim,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie się nudził.

 

#6 2013-11-26 11:28:49

ewelina2013

Re: Bieszczady jesienią - piekny film!

Jeszcze nie miałam przyjemności być w Bieszczadach, a już od dłuższego czasu planuję się tam wybrać, tylko wiecie, jak to jest, zawsze coś tam wyskoczy i pokrzyżuje plany:) Ale i bez filmiku (chociaż super:)) wiem z opowiadań znajomych, że Bieszczady to cudowne miejsce:)

 

#7 2013-12-05 15:05:09

Jastrzebiec_eu

Re: Bieszczady jesienią - piekny film!

Teraz przyszła już zima i to zarówno w Bieszczadach jak i tatrach,wiec warto to wykorzystać póki nie ma jeszcze tłumów przed świętami i miło spędzić ten czas,próbując swoich sił na stoku narciarskim:)

 

#8 2014-01-14 18:57:21

mariusz_666

Re: Bieszczady jesienią - piekny film!

Bieszczady są przepiękne i żaden nawet najlepszy film nie jest w stanie oddać ich piękna. Bywam tam raz na jakiś czas i za każdym razem czuję się, jakbym dopiero poznawał te góry. Jeśli ktoś nie był jeszcze, koniecznie musi odwiedzić ten zakątek Polski.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh