Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Indonezja
  •  » A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

#1 2013-04-09 11:30:04

amaliooo

A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Zapraszam do wakacyjnego wyjazdu do Krainy Tysiąca Wysp – INDONEZJI!



Masz dość pogodowej huśtawki? Zima dała Ci się już we znaki? A nie wiadomo jakie lato nas teraz czeka… A może chcesz po prostu wyjechać na egzotyczne wakacje, ale boisz się, że kolejne „pewne” biuro podróży ogłosi upadłość?



Może skusisz się i razem z nami na przełomie sierpnia i września wybierzesz się do krainy tysiąca wysp i wulkanów – Indonezji?

Akurat wtedy trwa tam pora sucha i w tych miesiącach przypada najmniej opadów. Temperatury wahają się w granicach od 27 do 40 stopni… Słońce, upał, soczystą zieleń i plaże mamy gwarantowane J

Na dodatek wyjazd jest planowany całkiem prywatnie i nie ma nic wspólnego z biurem podróży – grupę znajomych i kilku dodatkowych śmiałków poprowadzę ja smile - pasjonatka podróży - odwiedziłam już kilka krajów Azji południowo – wschodniej, m.in. Tajlandię, Malezję, Kambodżę i właśnie Indonezję! W zeszłym miesiącu (marzec 2013) zorganizowałam swoją pierwszą wyprawę w ramach projektu DiscoverAsia i pojechałam z małą grupką odważnych do Tajlandii!



Teraz planujemy kolejną wyprawę! Wybór padł na Indonezję!



W planie wyjazdu m.in.:

Ø Yogyakarta – kulturalna i artystyczna stolica Indonezji

Ø Ramayana Ballet

Ø dwie niesamowite świątynie – Barobudur – buddyjska oraz Prambanan – hinduistyczna

Ø mekka surferów z całego świata – Kuta na wyspie Bali

Ø całodniowe zwiedzanie Bali – świątynie na urwiskach skalnych, na zboczach wulkanu, spotkanie z makakami w dżungli, tarasy ryżowe

Ø wyspa Flores

Ø dwudniowy rejs statkiem – wyspa Rinca oraz Komodo ze słynnymi smokami - Waranami z Komodo

Ø snurkowanie na najpiękniejszych rafach koralowych świata

Ø nauka surfowania pod okiem wykwalifikowanego instruktora

Ø wspinaczka na wciąż czynny wulkan Bromo



Przewidywana liczba podróżników – około 10 osób. Jest już nas czwórka!

Czas trwania wyjazdu: dwa tygodnie – sierpień / wrzesień 2013



Projekt DiscoverAsia to autorski projekt łączący wszystkich ludzi ciekawych świata i kochających podróże,  a w szczególności tych, którzy zawsze marzyli o dalekiej wyprawie do egzotycznej krainy, ale nie mieli wcześniej dość odwagi żeby się tam samodzielnie wybrać.



Wszystkie wyjazdy mają charakter towarzysko - rekreacyjno - wypoczynkowy.

Jeżeli jesteś otwarty i pozytywnie nastawiony do życia to ta wyprawa jest właśnie dla Ciebie!



Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem napisz luthiennn@o2.pl – dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania, przewidywane koszty wyjazdu i dokładny plan!

Ostatnio edytowany przez amaliooo (2013-04-09 11:31:14)

 

#2 2013-04-11 16:25:39

Imbachhorn_eu

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Prywatnie bez biura chyba jednak nie zdecydowałbym się na coś takiego,podróż jest zbyt daleka,a sam kraj bardzo egzotyczny i to spore ryzyko,chociaz z drugiej strony również adrenalina i przygoda.

 

#3 2013-04-11 20:29:03

Gizel1986

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Do odważnych świat należy ! Super pomysł . Indonezja jest cudowna smile

 

#4 2013-04-18 12:06:39

OWAkces_PL

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

No to racja,Indonezja to wspaniały kraj z bardzo bogatą kulturą,zupełnie odmienną od tej naszej,jednak bez biura także nie odważyłbym się tam polecić,to jednak z byt daleko,a nie znając terenu ani nie mając noclegu,można się naprawdę pogubić.

 

#5 2013-05-17 08:21:04

navigator

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Nie zgodze sie. Bylem calkowicie na wlasna reke w Tajlandii. W dobie internetu wszystko mozna zalatwic samemu. Nawet bilety do teatru w Bangkoku kupilem wczesniej. Zalezy od nastawienia. Bylem panem swojego czasu i robilem co chcialem. Troche przygotowan a cala reszte zalatwilem w tydzien i zobaczylem Tajlandie a nie kurorty...

 

#6 2013-05-17 10:54:11

Imbachhorn_eu

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Teoretycznie tak,ale trzeba mieć nie tylko odwagę- również i doświadczenie bez którego ani rusz w tej w kwestii. Następnie sam język,dogadamy się na pewno po angielsku,ale przecież wielu z nas sprawia to mnóstwo trudności.

 

#7 2013-05-18 07:17:01

navigator

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

No tak. Dla tych co nie znają języka to tylko biura.Jeśli pewne (?) to też można spędzić świetne wakacje.

 

#8 2013-06-03 10:48:21

menorca

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

wydaje mi się, ze takie egotyczne destynacje zwiedzać z biurem podroży lub właśnie z osobą, która wielokrotnie tam była i będzie pełnić funkcje organizatora

 

#9 2013-06-19 09:45:38

GdanskaNocka_pl

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Ja mam podobne zdanie,Indonezja to jednak odległy,egzotyczny kraj o zupełnie innej kulturze niż nasza. Warto polecieć tam z kimś kto może nam o tym wszystkim opowiedzieć,oprowadzić,na kim się nie zawiedziemy. Jestem zdania,że biuro podróży zrobi to najlepiej.

 

#10 2013-09-01 22:52:41

zabka

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Nie zgadzam sie z poprzednikami,ze Indonezja to jakiekolwiek ryzyko dla podrozujacego indywidualnego turysty.Bylam na Bali i Gili Island i zachaczylam o Lombok.Nie wyraze opini o Jawie bo nie bylam.Podrozuje sie rowniez bardzo przyjemnie jak po Tajlandii.Wszystko dobrze przygotowane, rowniez dla turysty indywidualnego.Dobrze zorganizowane tamtejsze wszedobylskie biura podrozy na kazdym rogu i nie tylko.

 

#11 2013-10-18 23:55:52

amaliooo

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Napisałabym Wam sporo fajnych rzeczy na temat Indonezji, zwłaszcza tym, którzy myślą że jest tam niebezpiecznie. Zaproponowałabym też dołączenie do mnie na następnym takim wyjeździe w przyszłym roku - ale niestety nie mogę bo strasznie przeszkadza to moderatorowi, który cały czas usuwa moje wiadomości z jakiś wymyślonych przyczyn.
Odezwijcie się prywatnie smile

 

#12 2013-10-19 13:39:11

kangur

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Kurcze, super plan wycieczki smile Bylem dwukrotnie na Bali i nie wiem jak jest na pozostalych wyspach ogromnej Indonezji, ale akurat na Bali lepiej wynajac kierowce i zorganizowac sobie objazd wyspy samemu smile

 

#13 2013-10-19 15:16:00

Jastrzebiec_eu

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

No trzeba przyznać,że plan wycieczki jest naprawde bardzo fajny,z tym że trzeba mieć też sporo funduszy na jego zrealizowanie. Bali czy Sri Lanka to dosyć drogie kraje w sensie nawet samej podróży tam.

 

#14 2013-10-19 18:45:08

amaliooo

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Nie jest wcale tak drogo jak myślisz! Najdroższy jest bilet lotniczy w tamte rejony, potem już z górki. Pomimo tego, że jest drożej niż np. w Tajlandii to nadal Bali jest tańsze od Polski smile obiad w restauracji to koszt 10-15zł na przykład i to w miejscach turystycznych. W tych mniej turystycznych jest dużo taniej! @Jastrzebiec_eu napisałam Ci wiadomość prywatną. Na przyszły rok mamy inny plan wyjazdu ale nadal jest bardzo ciekawy!

 

#15 2013-10-21 08:34:43

myszka

Re: A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Super plan, ostatnio miałam okazję poznać jednego Indonezyjczyka i świetny gość. Proponował jakąś wyspę mnie i mężowi na przyszłość ale muszę zapytać jeszcze raz o nazwę bo nie pamiętam. Mnóstwo się od niego dowiedzieliśmy i może się zdecydujemy pojechać kiedyś go odwiedzić. smile

 
  • Index
  •  » Indonezja
  •  » A może Indoenzja prywatnie bez biura? Zajrzyj :)

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh