Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Egipt
  •  » Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

#1 2013-10-11 10:33:19

ludzia

Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Nie mam z kim jechać. Mam 22 lat. Może byc jakieś inne miejsce.

 

#2 2013-10-21 10:08:53

Hotel_Lidia_pl

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Teraz raczej nie polecam wyjazdu do Egiptu,lepiej po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż sytuacja się tam zupełnie uspokoi- oczywiście sytuacja polityczna,tak aby móc cieszyć sie wypoczynkiem w 100%. lepszą opcją jest wyjazd nad nasze polskie morze.

 

#3 2013-12-03 20:21:11

mery2

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Szukam osoby na wyjazd do HRG na koniec maja interesuje mnie hotel SEA GULL .

 

#4 2013-12-04 09:51:13

papuas

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

hi, hi (Hotel_Lidia)
o ile mi wiadomo to w Bałtyku nie ma raf koralowych i bajecznie kolorowych ryb smile
a w kurortach w miarę bezpiecznie

 

#5 2013-12-13 13:19:47

tytkoski

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Nie wiem jaki to sens jechac do kraju, gdzie tak naprawdę nie akceptują nas i naszej kultury a tylko potrzebują naszej kasy, co się czuje na każdym kroku.....do tego dochodzi jeszcze potencjalne zagrożenie.....jaki to sens?.....a świat jest wielki

 

#6 2013-12-13 22:37:09

mery2

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Moja kasa i moja sprawa gdzie  jadę na wakacje poza tym nie spotkałam się z brakiem akceptacji... a co do zagrożenia no cóż nawet podczas zamieszek czułam się bezpiecznie .

 

#7 2013-12-15 09:33:09

papuas

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Wydaje mi się, że nie ma powodu reagować tak nerwowo. Wiedza bierze się przecież z dyskusji i doświadczeń, a nie z arogancji. Tytkoski pisał zapewne o Egipcie (bo tak się ten wątek zaczyna). Rozumiem, że skrót HRG dotyczy Hercegowiny, więc to trochę inna bajka. Życzę udanego urlopu i znalezienia współtowarzyszki.

 

#8 2013-12-15 10:24:40

piea

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

 

#9 2013-12-18 13:55:06

gmariusz8

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Musze obiektywnie przyznac Wam racje. Mam oczy. Nie czulem sie mile widziany w kraju gdzie czuc falsz na kilometr i gdzie patrza na bialych facetow jak na frajerow do oskubania a na Europejki jak na mieso. Przepraszam, ale takie byly nasze odczucia. W krajach o innej kulturze, nawet tych muzulmanskich, jak chocby Malezja, czlowiek czuje sie zupelnie inaczej. I calkowicie sie zgadzam, ze Hurgarda i Hercegowina to dwie rozne bajki. I to prawda, ze ile ludzi tyle gustow. A jesli ktos lubi tylko siedziec za murami hotelu to pewnie bedzie tam bezpieczny smile

 

#10 2013-12-19 12:04:49

Hotel_Lidia_pl

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Za murami hotelu można siedzieć nawet w Polsce,nie ma to aż takiego dużego znaczenia. Moim zdaniem jeżeli gdzieś wyjeżdżamy to z myślą o tym aby jak najwięcej zwiedzić,dlatego Egipt jest akurat w tym celu dobrym kierunkiem,a teraz w styczniu będzie z pewnością taniej jeżeli chodzi o tamte regiony.

 

#11 2013-12-19 18:51:51

mery2

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Widzę że trwa gorąca dyskusja ...razem z mężem zwiedziliśmy trochę świata i nie siedzimy nigdy za murami hotelu  więc nie rozumiem tych docinek nie  powinno się  oceniać człowieka jeśli się go nie zna....a co do tego że europejki są traktowane jak mięso no cóż same sobie są winne... jadać do krajów arabskich trzeba się stosownie ubierać bo potem cierpią na tym wszystkie kobiety i wszystkie są wkładane do jednego worka i mierzone jedną miarą .

 

#12 2013-12-20 11:33:22

piea

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Hej mery2,

nie denerwuj się tak....,
bo po pierwsze: nikt tu Ci specjalnie nie docina, a Mariusz napisał wyłącznie swoje zdanie, a to, że nikt Cię tu nie zna, to po trosze jest  Twoja wina!  - zamieść tu swoje zdjęcia z podróży, wstaw kilka Relacji z wypraw, napisz cokolwiek o sobie, a  wtedy nie będziesz anonimem!
a po drugie - niektórym może wydawać się dziwne: że szukasz osoby do towarzystwa na wyjazd do Egiptu, jednocześnie pisząc, że zwiedziłaś z mężem kawał świata! smile

OK, to Twoja sprawa, ale przyznasz, że brzmi to dziwnie.... smile

Ten portal nie jest anonimowy; znamy się tu ( większość) juz od jakiegos czasu, niektórzy nawet od kilku lat; poza zdjęciami i Relacjami z podróży, którymi się regularnie dzielimy, istnieje tutaj forum na którym się wymieniamy doświadczeniami, komentujemy swoje zdjęcia, pozdrawiamy sie z podróży, prosimy o przerózne porady i tym samym chcąc nie chcąc nieco się już  poznaliśmy, mimo, że wirtualnie ; natomiast osoby które logują się tutaj z  tzw "pustym kontem", nie zamieszczają żadnych zdjęć ani Relacji, tylko od czasu do czasu coś wtrącą na forum- mogą i najczęściej spotykają się z pewnego rodzaju rezerwą ze strony innych. Nie dziw się że tak jest, bo to normalna reakcja.

A więc nie irytuj się ani nie denerwuj,  tylko wklej po prostu trochę pięknych fotek z tych  swoich licznych podróży po świecie, żebyśmy tutaj i my mogli je popodziwiać;  opisz je, podziel się wrażeniami; napisz dlaczego do jednych  krajów lubisz wyjeżdżać bardziej, a do innych mniej...... i wtedy, zapewniam Cię, że Twoje wypowiedzi na  tym forum spotkają się napewno z zupełnie innym odbiorem naszej travelmaniackiej społeczności.
Pozdrawiam, Alicja

 

#13 2013-12-20 20:07:20

dinus

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Mysle ze Ala bardzo dokladnie opisala zasady jakie panuja na forum i rowniez z checia obejrzal bym troche fotek z miejsc w ktorych nie bylem, a noz widelec wyznacza mi nowa trase podrozy? Pozdrawiam , Slawek

 

#14 2013-12-21 17:02:06

mery2

Re: Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Witam tak więc ja wybieram się do HRG  na dwa tyg ale szukam miłej osoby na tydz dlatego iż mąż doleci do mnie w drugim tyg ot i cała filozofia ...miałam lecieć wcześniej ale były wstrzymane loty. ostatnio byłam w Egipcie dwa lata temu w EL GOUNA  to przepiękne  i bardzo urokliwe prywatne miasto  należące  do Koptyjskiej rodziny położone na kilku wysepkach zwane egipską Wenecją  zupełnie inne niż HRG CZY Scharm znikoma ilość Polaków i Rosjan na których mam alergię ... na marinie znajduje się francuska restauracja której właścicielem jest Omar Sharif ....przy odrobinie szczęścia   właśnie  tam można go spotkać o poranku pijącego kawę polecam to miejsce szczególnie osobą  zakochanym bądż  na podróż poślubną  cisza spokój nikt nikogo nie zaczepia ...a co do drugiego tematu innym razem pozdrawiam serdecznie Cię Alicjo a wszystkim życzę ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT .

 
  • Index
  •  » Egipt
  •  » Szukam koleżanki na wyjazd do Egiptu w maju na tydzień ktoś chętny?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh