Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-09-03 11:05:49

KamciaS

Australia

Witam wszystkich bardzo serdecznie !
Mam pytanie otóż mam w planach wybrać się w najbliższym czasie do Australii i chciałabym zasięgnąć informacji odnośnie jakichś niedrogich noclegów . Może znajdzie się tu na forum ktoś kto może pomóc nie koniecznie podsuwając stronkę booking ;-))) Do samego Sydney wybieram się na 2 no może 3 dni i nie ukrywam że głównie chce zobaczyć opere ale czy jest jeszcze coś co jeszcze trzeba tam obowiązkowo zobaczyć ?
Pozdrawiam wszystkich travelmaniaków

 

#2 2013-09-20 13:38:18

HotelPolanica_com_pl

Re: Australia

To już pytanie skierowane bezpośrednio do tych osób,które miały przyjemność podróżować do Australii i spędzić tam kilka dni. Z noclegami myślę,ze nie bedzie większych problemów.

 

#3 2013-09-24 20:54:26

myszka

Re: Australia

myślę że spróbuj na priv do kangura napisać na pewno wiele podpowie

 

#4 2013-10-07 09:02:30

Mikus

Re: Australia

pogadaj z kangurem. chodzi o uzytkownika o takiej ksywce smile

 

#5 2013-10-07 12:33:59

kangur

Re: Australia

KamciaS: przepraszam, ze nie odpowiedzialem wczesniej, ale zupelnie przegapilem ten watek na forum smile My podrozujac po Australii zawsze szukamy raczej taniej akomodacji. Jesli dysponujesz samochodem to sa to parki kempingowe - caravan parks, na ktorych wynajmujemy domki kempingowe (cabins). Prawdopodobnie sa jakies tanie holele/hostele mlodzierzowe, ale ja osobiscie zadnego nie znam. Musiala bys sprawdzic na necie.

Niedaleko Sydney sa piekne gory Blue Mountains - piekne widoki, jaskinie, kolejki linowe, typowy australijski krajobraz i duzo dzikich zwierzat.

Jesli masz jeszcze jakies pytania to pisz na forum albo na priv. Chetnie pomoge smile  Pozdrawiam

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh