Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-08-19 10:00:13

ewach83

pomocy

Witam,

pobowalam pytac prywatnie.. ale jednak wygodniej bedzie napisac watek smile Chcialam z calkie swiezym jeszcze mezem smile wybrac sie w podroz ..i po czytaniu wszych postow zaintrygowala mnie Tajlandia smile
ale czy wrzesien /pazdziernik to dobry czas na odwiedziny ?
nie mamy lotu ...spontan totalny...ale moze macie jakies sprawdzone polaczanie niekoniecznie z Polski smile

a moze z podrozowego doswiadczenia polecicie inny kierunek na ekscytujaca podroz poslubna smile

bede wdzieczna
Ewa

 

#2 2013-08-19 14:13:32

kangur

Re: pomocy

Czesc Ewa smile Tak jak pisalem na priv. chetnie podpowiem co wiem odnosnie Tajlandii (przydatne informacje, itp), ale, niestety, co do lotow, to my latamy tam od drugiej strony wiec o lotach z Europy nie mam zielonego pojecia smile Napewno Tajlandia to fajny kierunek bo kraj jest piekny, egzotyczny, ludzie wspaniali, ciekawa kultura, super jedzenie, masarze, atmosfera, itd, itp.  Pozdrawiam smile

 

#3 2013-08-19 18:38:31

toria83

Re: pomocy

Ja tez polecam Tajlandie, egzotyczna, tania i stosunkowo latwo sie podrozuje. Co prawda wrzesien/pazdziernik to pora deszczowa, ale nie przeszkadza to wcale w eksploracji tego pieknego kraju, jest natomiast mniej turystow i nizsze ceny wink upewnij sie jednak, jak jest w miejscu, do ktorego sie wybierasz, bo na niektore wyspy ciezko sie dostac w tym czasie.
Bilety warto sprawdzac na biezaco, bo czesto zmieniaja sie promocje, ja czesto przegladam wyszukiwarki lotow m.in expedia, opodo, fly4free, ale bilety kupuje bezposrednio u przewoznika.
Pozdrawiam

 

#4 2013-08-22 20:34:12

chris201

Re: pomocy

podroz poslubna to MALEDIWY smile

 

#5 2013-08-23 12:17:31

Lilka

Re: pomocy

Ewa Tajlandia super jak pojedziesz na pewno nie będziesz żałowała ja bylam w tym roku mega wrażenia, co do pogody to Ci nie poradzę bo ja byłam kwiecień -maj tez ludzie różnie pisali ale w ciągu 2 tygodni raz czy dwa padało i w ogóle nam to w niczym nie przeszkodziło, bo tylko z godzinkę , fakt ze było bardzo bardzo gorąco szczególnie w Bankoku, jak potrzebujesz więcej informacji pisz na PRIV

 

#6 2013-09-03 08:28:21

ewach83

Re: pomocy

Dziekuje wszystkim na odp smile dopiero dzis wyjasnila mi sie speawa z dlugim urlopem....wiec kupuje bilet ktory o dziwo jest tanszy nic ostatnio smile ...moj maz natomiast poprosil mnie o uzyskanie opini o wyprawie kogos kto byl we wrzesniu/ pazdzierniku ?

jak wyglada ta pora deszczowa ? widze na portalach 67% kropelek ?? czyli co ? bylabym wdzieczna za pomoc ...ja nie musze miec pelni slonca ale caly czas deszcz popsulby mi nastroj smile

 

#7 2013-09-07 16:22:04

kangur

Re: pomocy

Bylismy na Phuket we wrzesniu kilka lat temu i mielismy fajna pogode. Padalo tylko raz w czasie dnia. Wg wykresow pogodowych wrzesien w Bkk i na Koh Samui jest duzo lepszy, jesli chodzi o opady niz na Puket. Wynika z tego, ze jesli my mielismy dobra pogode na Phuket, to Wy powinniscie miec tez dobra na Koh Samui i w Bkk. Dobrze to widac na wykresie na stronie:

http://www.travelfish.org/weather/thailand/september

Pozdrawiam smile

 

#8 2013-09-08 09:24:10

katerina

Re: pomocy

Ewa pora deszczowa w Taj to nie tak,ze pada bez przerwy caly dzien.To sa przelotne deszcze nawet kilkuminutowe,czesto potem swieci od razu sloneczko.Ogolnie jest bardzo goraco,wiec taki deszcz to ulga.Nigdy od nikogo nie slyszalam,zeby mial opady przez kikla dni pod rzad.Sam kraj jest przepiekny z naciskiem na kuchnie i masaze wink Ja polecam Bangkok plus wyspe Samui-idealne polaczenie!
Chris wyzej napisal o Malediwach.Wraz z Seszelami to moj nr 1 szczegolnie na podroz poslubna,no chyba,ze nie lubicie plazowac?!

Ostatnio edytowany przez katerina (2013-09-08 09:24:55)

 

#9 2013-09-09 23:20:41

Soniza89

Re: pomocy

Ja tak jak Katerina bardziej bym stawiala na Malediwy , Seszele czy tez Mauritius jak rowniez Karaiby smile...a co do Tajlandii bylam i nie wybralabym jej jako kierunek podrozy poslubnej wink

 

#10 2013-09-16 11:41:48

ewach83

Re: pomocy

dzieki za podpowiedzi:)
z przyczyn niezaleznych musielismy odlozyc lot na za tydzien - okazalo sie ze KLM bedzie mial jakies fajne promocje wiec zdecydujemy o locie bardzo w  ciemno smile tak naprawde potrzeba nam wytchnienie i pobycia razem - nie musi byc to lezenie:) a z ciekawosci dlaczego nie wyobrazasz sobie Tajlandii na podroz?smile

 

#11 2013-09-16 16:20:22

gmariusz8

Re: pomocy

To wszystko zalezy jak kto lubi spedzac czas i jakie ma wyobrazenia o podrozy poslubnej. Patrzac na moich znajomych: jedni pojechali do jakiegos cichego pensjonatu zdala od cywilizacji, inni jezdzili po Europie, jeszcze inni pojechali na Seszele smile Ja Tajlandie jak najbardziej polecam. My spedzilismy nasza podroz poslubna w Malezji i w Indonezji, duzo zwiedzajac i mamy super wspomnienia. A Tjlandia jest bardzo podobna, tyle, ze jeszcze fajniejsza smile Zycze udanej podrozy big_smile

 

#12 2013-09-16 21:29:00

toria83

Re: pomocy

A czym sie rozni podroz poslubna od kazdej innej podrozy?!? Moze sie myle, ale chyba chodzi w niej o to, zeby spedzic razem czas i dobrze sie bawic. A i dla kazdego dobra zabawa znaczy co innego wink Ja swoja podroz spedzilam na Sri Lance, ale smialo moge polecic kazde inne miejsce, w ktorym bylam, chociazby Tajlandie, ktora ma wiele do zaoferowania, piekne plaze, cudowne widoki, mnostwo ciekawych miejsc do zwiedzenia i przepyszne jedzenie, za ktorym tesknie wink Nas urzekla na tyle, ze postanowilismy wrocic w kwietniu, tylko po zeby zobaczyc to, czego nie dalismy rady zobaczyc w listopadzie wink

 

#13 2013-09-17 10:35:38

kangur

Re: pomocy

Bo w Tajlandii mozna sie zakochac big_smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh