Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2013-06-05 14:06:44

alialibabka

Re: Bieszczady ;)

Z dwojga złego to chyba wolę Niedźwiedzia w Bieszczadach, niż misia na
Krupówkach :-P A poważnie, to Bieszczady mają swój magnetyczny urok, który systematycznie każe mi odwiedzać te strony. Polecam wszystkim - niewiele jest tak cudownych miejsc w naszym kraju.

 

#17 2013-06-06 16:15:44

WillaBartek_pl

Re: Bieszczady ;)

Bieszczady to jedne z najpiekniejszych miejsc w naszym kraju. One przyciagaja jak magnez, hipnotuzuja i nie da ie im oprzec.

 

#18 2013-06-13 14:58:25

Marcin90

Re: Bieszczady ;)

texarkana - w Zakopanym i okolicach byłem cztery razy, ale na niedźwiadka trafiłem tylko raz. Stacjonując w Murzasichle chciałem wyjść za domek przejść się po lesie - dobrze, że duża była polana i szybko zauważyłem Niedźwiadka wychodzącego z lasu. Nie wiem czy mnie wogoole zauważył (polana naprawdę była duża- ja z jednej strony, a on po przeciwległej). Wolałem wrócić za ogrodzenie domku który wtedy wynajmowałem... wink
A co do Bieszczad - nigdy nie widziałem będąc tam misia... ;p

 

#19 2013-06-13 20:31:01

texarkana

Re: Bieszczady ;)

Marcin90, trochę zazdroszczę Ci tego spotkania, a trochę... nie!

 

#20 2013-06-19 09:31:56

GdanskaNocka_pl

Re: Bieszczady ;)

Ja nie widziałem misia będąc zarówno w zakopanym jak i Bieszczadach, po prostu spotkanie jest nam nie po drodze:) Dobrze zrobiłeś,że zawróciłeś widząc niedźwiedzia, zawsze istnieje pewne ryzyko podczas spotkania.

 

#21 2013-07-03 21:43:14

papuas

Re: Bieszczady ;)

parę zwierzaków w naturze widziałem, ale niedźwiedzia jeszcze nie. Znajomy sfocił niedźwiedzicę z młodymi idąc na Gąsienicową. Ja jedynie w Bieszczadach w błotku widziałem odciśnięte ogromne pazurzaste ślady niedźwiedzie, a może pies się poślizgnął.
I to moje marzenie - sfocić niedźwiadka.

 

#22 2013-08-11 11:03:39

Ferosystem_pl

Re: Bieszczady ;)

Prędzej można spotkać je w Tatrach,szczególnie teraz w sierpniu kiedy jest nieco chłodniej i niedźwiedzica z małymi często wychodzi na otwarte przestrzenie. Raz udało mi się widzieć taki obrazek właśnie na Hali Gąsienicowej.

 

#23 2013-09-11 12:44:20

Hotel_Lidia_pl

Re: Bieszczady ;)

Uciekając tylko zdenerwujemy zwierze,nie należy wykonywać żadnych gwałtownych ruchów,bo inaczej może nas po prostu zaatakować. Najlepiej położyć na ziemi wszystko co mamy do jedzenia i oddalić się.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh