Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-07-23 16:32:27

alejandra

Złote Piaski - imprezy

Witam smile
w sierpniu wybieram się ze znajomymi do Złotych Piasków. Jesteśmy młodymi ludźmi, chcielibyśmy tam poimprezować i odpocząć. Czytaliśmy o wielu klubach, dyskotekach, barach itd, jednak niektóre informacje są z przed kilku lat a w takim kurorcie zapewne wszystko szybko się zmienia. Czy ktoś z forum był może w ostatnim czasie w Złotych Piaskach i chciałby przybliżyć nam sytuacje? Gdzie najlepiej wybrać się na imprezę, jak muzyka i ceny w klubach? Gdzie szukać okazji w stylu ladies night itd?
Wszystkie informacje będą dla nas bardzo cenne.
Z góry dziękujemy za pomoc ! smile

 

#2 2013-04-08 13:29:37

karolina9

Re: Złote Piaski - imprezy

Moja znajoma korzystała z pomocy biura podróży Rospond, gdy wyjeżdżała do bułgarskich Złotych Piasków smile Zachwalała sobie organizację biura podróży, w tym bardzo dobry kontakt z biurem oraz cenę wyjazdu smile

 

#3 2013-04-18 11:52:12

OWAkces_PL

Re: Złote Piaski - imprezy

Jeżeli chodzi o Złote Piaski,to generalnie większość opinii będzie chyba pozytywnych,ponieważ to jeden z najbardziej znanych i lubianych nadmorskich kurortów. Imprez z pewnością nikomu nie zabraknie,zawsze dzieje się tam coś ciekawego.

 

#4 2013-07-25 15:11:35

ness277

Re: Złote Piaski - imprezy

no to jeśli jesteś młoda i nastawiona na imprezy i odpoczynek, to Złote Piaski to idealny wybór. Najlepsze kluby znajdują się przy plaży (lub niektóre wręcz na niej) zaś przechodząc tamtejszą promenadą często można dostać masę ulotek i wejściówek. Kobiety generalnie mają tańsze wejścia bądź darmowe. osobiście polecam gorąco klub Malibu (zróżnicowana muzyka, duży parkiet). Fajny jest również Arogance smile

 

#5 2013-09-11 12:38:39

Hotel_Lidia_pl

Re: Złote Piaski - imprezy

Słoneczny Brzeg jest pod tym względem chyba zdecydowanie spokojniejszy,wiec to juz kwestia gustu i stylu w jakim chcesz spędzić swój urlop. Jeżeli imprezy to Złote Piaski są dla Ciebie.

 

#6 2014-05-20 10:05:13

Pandora

Re: Złote Piaski - imprezy

Jeżeli chodzi o złote piaski to słyszałam opinie, że w klubach ochroniarze zachowują się skandalicznie, biją gości (wiadomo że nie za nic), ale koleżanka opowiadała mi, że jeden chłopak został ciężko pobity za odpalenie papierosa w miejscu dla niepalących. Ile w tym prawdy sama nie wiem smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh