Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-08-14 11:48:04

kolija

Bułgaria, nie drogie wycieczki

Czy ktoś z Was może kiedyś korzystał z promocji alfa staru "wakacje za tysiaka"? Znalazłam na ich stronie teraz podobną promocję i jest sporo wycieczek za niewielką kasę właśnie do Bułgarii. Chyba fajnie można spędzić tam czas?

 

#2 2013-08-16 20:17:20

myszka

Re: Bułgaria, nie drogie wycieczki

Jeśli chodzi o Bułgarię to polecam Zobacz opis mojej podróży. Co do Alfa nie wiem.

 

#3 2013-09-10 22:03:18

kolija

Re: Bułgaria, nie drogie wycieczki

Skusiłam się i nie żałuję. Widać można nie przepłacić i fajnie sobie urlop spędzić. Wyjazd się udał, hotel może nie był nie wiadomo jaki, ale był czysty, schludny, ze smacznym jedzeniem i blisko plaży. Do tego podróż bez zarzutów, samolot opóźniony dosłownie chwilę. No i cena... za rok mam nadzieję będzie taka sama promocja.

 

#4 2013-09-11 12:37:40

Hotel_Lidia_pl

Re: Bułgaria, nie drogie wycieczki

Jak najbardziej w Bułgarii można miło spędzić czas i na pewno nikt nie będzie żałował wycieczki w tamte regiony.  Jeżeli możesz to napisz tylko ile dni wchodzi w grę za ten tysiąc zł,to jest ciekawa sprawa.

 

#5 2013-10-24 10:12:32

Rocky

Re: Bułgaria, nie drogie wycieczki

Bługaria podobnie jak Chorwacja nie należy do krajów najdroższych. Warto tam pojechać.

 

#6 2013-10-24 13:54:30

myszka

Re: Bułgaria, nie drogie wycieczki

Kolija właśnie ile dni i czy to tylko ten region mają w takiej cenie? Nie patrzyłam więc daj znać czy masz opis podróży w swoich już umieszczony?

 

#7 2013-12-05 15:07:03

Jastrzebiec_eu

Re: Bułgaria, nie drogie wycieczki

Niemal każde biuro podroży ma w swojej ofercie wycieczki do Bułgarii,przejrzyj kilka ofert i jeżeli się dobrze orientuje to warto zarezerwować już coś na lato,będzie po prostu taniej.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh