Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-02-13 17:51:15

mors

Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Witam pozdrawiam wszystkich! Mam prośbe-potrzebuje informacji,podpowiedzi,rady cokolwiek co pomoże mi znależć miejsce-kraj gdzie mógłbym zamieszkać. Szukam kraju,wyspy,miejsca z ciepłym klimatem gdzie można osiedlić się na stałe!.Wskazne tńsze rejony świata! Powód banalny nietypowe problemy zdrowotne. Organizm nie toleruje zimna i zmuszony jestem do przebywania w mieszkaniu 5-6 miesięcy. Klimatu Polski nie zmienie może zmienie miejsce zamieszkania?Tam gdzie mógłbym normalnie funkcjonować porostu żyć. Może ktoś jest zainteresowany wspólnym wyjazdem osiedlić się na stałe?Propozycje prosze kierować na adres janusz2@onet.eu dziękuje-życze ciepełka!!!!

 

#2 2012-04-19 15:02:55

VillaVita

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Bardzo dziwna przypadłość,no ale w takim wypadku musisz postawić na południe Europy jak Włochy,Hiszpania,Grecja czy Bułgaria. Tam można osiedlić się na stałe.

 

#3 2012-04-25 14:38:33

Czarodziejki_com_pl

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Zgadza się,jeżeli ma to być kraj w którym cały czas jest ciepło,to idealna będzie Hiszpania lub Portugalia. Swoją drogą ja również chciałbym się tam przeprowadzić i cieszyć słońcem przez cały rok:)

 

#4 2013-07-03 13:18:57

Hotel_Lidia_pl

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Zdecydowanie polecam Hiszpanie! Rejony Barcelony, Costa Brava są naprawde ciepłe, więc nie będziesz miał problemów z przebywaniem w domu.

 

#5 2013-07-03 14:23:35

piea

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

jeśli ma być cały czas ciepło i jakieś tańsze rejony- to zdecydowanie nie polecałabym  Europy!- przede wszystkim nie jest tu wcale ciepło cały rok(nawet na południu) no i tym bardziej na  pewno nie  jest tanio:)

może Kostaryka?, Jamajka? albo Azja południowo-wschodnia?
tam bedzie duuuuuużo cieplej i duuuuuuużo taniej!
PS. Fajny masz organizm!!!, qrde, że też ten mój jakoś daje radę zimą smile)

 

#6 2013-07-04 10:28:47

texarkana

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Myślę, że w Egipcie ciepełka nie brakuje, a drogo też nie jest wink
Z europejskich destynacji wybrałabym Prowansję, Portugalię lub Grecję.
A ta przypadłość faktycznie dziwna, nietypowa, może to jakaś pracka semestralna?
Chociaż z drugiej strony znam starszego człowieka na rozruszniku, który w zimnie nie funkcjonuje... ale to bardzo szczególny, indywidualny porzypadek.
Pozdrawiam wszystkich ciepłolubnych travelmaniaków!

 

#7 2013-07-04 11:08:32

Hotel_Lidia_pl

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

A co powiesz na Cypr? W końcu tam pogoda powinna być cały czas bardzo dobra,a w lato nawet upalna,wiec to dobry kierunek.

 

#8 2013-07-04 22:19:45

Marzenie

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

A ja proponuję Tajlandię ;-) zachwyca ciepełkiem, piękną przyrodą i lazurem . Prawdziwy raj na ziemi zarówno dla miłośników kąpieli jak i sportów wodnych no i to jedzonko ...taaaakie pyszne i jakie tanie ;-)

 

#9 2013-07-16 15:30:10

marioka

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Ja też myślę, że Tajlandia to świetny kraj. Słoneczny, przyjazny, tani - czego chcieć więcej?

 

#10 2013-07-24 20:35:53

myszka

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Nietypowa przypadlosc widzialam film kiedys w ktorym byly dzieci uczulone na slonce i nie tolerowaly go, mieli pozabijane deskami wszystkie okna i pozaslaniane kocami ale nie myslalam ze jest cos calkiem odwrotnego. Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdziesz m,iejsce na Ziemi dla siebie

 

#11 2013-08-11 11:22:29

Ferosystem_pl

Re: Ciepłe kraje-przeprowadzka!!!

Tajlandia będzie wbrew pozorom droższa,nie wspominając o tym,że odległa i to zupełnie obca kultura w której czasami ciężko jest się odnaleźć. Proponuję Hiszpanię lub południowe Włochy.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh