Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-04-26 09:11:35

teddy

Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

W tym roku pierwszy raz jadę na Mazury, w związku z czym nie wiem jaką formę pobytu wybrać, gdyż nie wiem jak tam jest. Do wyboru są hotele, motele, namiot, domki, pensjonaty. Który z tych wariantów jest najlepszy? Chodzi mi o ekonomiczne wakacje, dla mnie i dziewczyny na tydzień

 

#2 2013-04-26 10:53:35

myszka

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Hej, ja byłam w pensjonacie u bardzo sympatycznych gospodarzy. Miejscowaość Jedwabno, mogę odszukać adres - zapraszam do galerii można oglądnąć fotki. Niedaleko była plaża ok 5 km jak dobrze pamiętam - my byliśmy autkiem, gospodarz ma łódkę, z której korzystać można nieodpłatnie. Można się na kajaki wybrac, na podwórzu postrzelać z wiatrówki (udostępniona przez gospodarza), dastęp do kuchni pełny, więc przygotowanie posiłków również bez problemu. Okolica bardzo sympatyczna i miła, w zgodzie z naturą. Jeśli zależy Wam na czymś bardziej hałaśliwym i imprezowym to może inne miasteczko. Pozdrawiam:)

PS: Ceny za nocleg bardzo przystępne. Nie wiem ile teraz kosztuje, ale w 2009 było zdaje się 25zł/os.

Ostatnio edytowany przez myszka (2013-04-26 10:55:29)

 

#3 2013-04-27 11:37:25

pogo

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

to już zależy od tego co lubi twoja dziewczyna. Jeśli lubi namiot to polecam poczuć łono natury, tam są piękne widoki i niesamowity klimat. Tak biwak to nie zapomniana przygoda

 

#4 2013-04-27 13:20:54

laki

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Jeśli chodzi o ekonomiczne wakacje to namiot ;p ale jeśli ciut więcej wygody to domki bo pensjonaty są drogie.  Z resztą ja zawsze wybieram domki nad jeziorem niż inne formy bo w nich jest specyficzny klimat wink poszukaj o letnisku Zalesie w Rentynach! moje ulubione miejsce od paru lat smile

 

#5 2013-04-28 18:22:46

pogo

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

no w sumie domki nad jeziorem mazury to idealne miejsce. Możesz wybierać co chcesz, na pewno twoja dziewczyna będzie się tam czuła dobrze

 

#6 2013-04-28 20:02:30

laki

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Taki wyjazd w tamte rejony to super opcja dla was dwojga na tydzień lub więcej. Sama nie mogę się doczekać kiedy znowu tam pojadęsmilesmile

 

#7 2013-05-03 14:57:38

WillaBartek_pl

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Szkoda,że akurat na Mazury bo tutaj akurat miałbym coś do polecenia w górach,ale może innym razem skorzystasz i odwiedzisz Zakopane. Na Mazurach liczy się dla mnie głównie cisza i spokój,wiec szukałbym czegoś na uboczu.

 

#8 2013-06-27 21:45:39

INOX

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Ja prawie, że co roku wybieram się w to samo miejsce na mazurach..mianowicie do miejscowości Jerutki koło Szczytna.. bardzo malownicza okolica i co dla mnie bardzo ważne jest tam spokój!! Jedynie jeśli chodzi o noclegi, to lepiej mieć coś sprawdzonego, bo raz nie trafiliśmy zupełnie... Ale w sumie od jakiegoś czasu jeździmy z żoną do jednego z trzech sprawdzonych domków, jeżeli byłabyś zainteresowana to tu więcej szczegółów holidio.pl/noclegi/mazury/domki-letniskowe  ja ze swojej strony mogę śmiało polecić.. W tym roku również się tam wybieram i już odliczam dni do urlopu..smile

 

#9 2013-07-08 14:27:05

AlaKozak

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Wszystko zależy od waszych priorytetów, najwięcej komfortu i prywatności daje domek, ale też jego cena jest dużo wyższa niż standardowy pokój. Pokoje tanie, ale zazwyczaj dosyć ciasne.

 

#10 2013-07-09 11:32:54

kaluszka

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

To zależy od tego, co dokładnie lubicie. Może być ekonomicznie w namiocie na polu biwakowym, jeśli takie "spotkania z naturą" Wam odpowiadają. Może być ekonomicznie w pensjonacie o cienkich ścianach tongue A może być też ekonomicznie w hotelu, czy domku. My byliśmy tydzień w Starych Jabłonkach w hotelu Anders. Ale nie mieszkaliśmy w samym hotelu, bo chcieliśmy coś innego niż pokój hotelowy. Niedaleko są tam Mazurskie Chaty. Naprawdę świetne rozwiązanie. Dużo prywatności, niedaleko jezioro, plaża, las. Cisza i spokój. Naprawdę piękne miejsce. Wyżywienie w hotelu, w restauracji. Śniadania - szwedzki stół, ogromny wybór dań. Obiadokolacje - takie standardowe. W pobliżu jest park linowy, więc jak się znudzi Wam leżenie na plaży to spokojnie można skorzystać. Ja ze swojej strony polecam.

 

#11 2013-07-15 09:59:10

klara

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Hej, ja też właśnie szukam czegoś fajnego na Mazurach. Chciałybyśmy się z koleżanką wybrać na weekend, odpocząć trochę. Fajnie by było, jakby można było i popływać i na rowerkach wodnych pojeździć, poopalać się. Polećcie jakąś mniejszą miejscowość, tak żeby było jak najbliżej z Warszawy. Co do noclegu, chciałybyśmy wynająć pokój. Pole namiotowe to nie dla nas.

 

#12 2013-07-15 14:07:52

roman_gor

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

do Klara ... w ubiegłym roku byliśmy w ośrodku  "WASZETA" koło Olsztynka nad jeziorem Pluszne. Duży leśny teren, domki /drewniane i murowane/ z łazienkami, telewizorem. Wyżywienie można zamówić  na terenie ośrodka. Blisko do jeziora, wypożyczalnia kajaków, rowerków wodnych, żaglówek, trawiasta plaża i drewniane podesty nad wodą. Można łowić ryby, zbierać grzyby i spacerować leśnymi alejkami. Cisza i wspaniały wypoczynek. Zapraszam do mojej galerii i życzę udanych wakacji. Pozdrawiam :-)

 

#13 2013-07-17 15:39:38

klara

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

 

#14 2013-08-06 08:23:44

piotrek500

Re: Domek, hotel, pensjonat ? - Mazury

Nie jestem zwolennikiem małych, „urokliwych” miejscowości i wolę jeździć na wakacje do większych miast gdzie mam większą pewność, że jak będzie beznadziejna pogoda (niestety mam do niej szczęście;/) to nie będę się nudzić i zawsze będzie tam coś do roboty. Będąc w Augustowie na Mazurach mieszkałem w hostelu Augustów. Byłem zadowolony z pobytu tam, bo i lokalizacja była fajna (przy bulwarach biegnących do ścisłego centrum) i ceny dobre, a i miałem w końcu okazję spróbować kartaczy, które znalazły się w ścisłej czołówce moich ulubionych dań wyjazdowych smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh