Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-03-07 20:14:59

niania78

Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

Ostatnio mój Mąż zaproponował mi wyjazd z tego biura na nasz urlop...hmmmm?no właśnie...kiedyś słyszałam niepochlebne opinie na temat tego biura i trochę się boję..może ktoś korzystał z ich oferty?i jak oceniacie ten wyjazd?

 

#2 2013-03-08 00:38:57

Fresh

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

Z Grecosem nie byłem, więc nie wiem jak jakość i rzetelność obsługi, może ktoś inny pomoże. Mogę tylko poinformować o wyniku finansowym, który jest jakimś wyznacznikiem.

Zysk netto Grecos Holiday:
- rok 2010: 0,76 mln
- rok 2011: 2,76 mln

Kapitał własny:
- rok 2010: 1,18 mln
- rok 2011: 3,94 mln

Wyników finansowych za rok 2012 niestety jeszcze nia mam. Patrząc na finanse, biuro jest jak najbardziej wiarygodne, a jego sytuacja jest stabilna.

 

#3 2013-03-08 10:55:47

KlaudiaRakocz

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

Z Grecosem jeżdżę ja , moja rodzina i klienci..póki co zero reklamacji. Maja dobrze wyselekcjonowane hotele i fachową obsługę. Moim zdaniem spokojnie można jechac z nimi na wakacje.

 

#4 2013-03-11 09:02:24

niania78

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

Dziękuję za zainteresowanie tematem :-)

 

#5 2013-03-11 19:59:03

PAVULON

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

BARDZO DOBRE bióro podróży, jeżeli wybierasz się w kierunku np Grecji, to TYLKO z nimi!oferują pobyty w swoich firmowych hotelach po dużo korzystniejszych cenach niż  konkurencja np, pokój z widokiem na morze u nich tys zł taniej bez dodatkowej opłaty, dodatkowo klienci biura są lepiej traktowani w ich hotelach, są bardziej uprzywilejowani.
Hotele bardzo fajne , miła i profesjonalna obsługa, nawet jeżeli wybierasz sie na całodniową wycieczkę , posiłek będzie czekał na ciebie w pokoju lub nocnej restauracji!

 

#6 2013-03-12 12:51:40

niania78

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

Rzeczywiście cenowo jest taniej....sprawa do przemyślenia ..Pozdrawiam

 

#7 2013-03-15 08:28:01

ApartamentyGorskie_pl

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

Jak w przypadku każdego biura podróży: opinie będą podzielone. Powyżej przeważają akurat te pozytywne,wiec moim zdaniem tak czy inaczej jeśli chcemy wyjechać- musimy zaryzykować i dać ten kredyt zaufania.

 

#8 2013-06-03 10:30:59

menorca

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

wbrew wszystkiemu nie można tak do końca sugerować się opiniami innych ludzi, bo zdarzają się takie sytuacje, że klienci, którzy byli na tym samym wyjeździe mogą mieć różne opinie...każdy ma przecież inne oczekiwania, ja jednak proponowałabym skorzystać z porównywarki biur podróży i samemu ocenić czy proponowana cena jest atrakcyjna w stosunku do tego co nam za to oferują

 

#9 2013-06-03 13:08:32

piea

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

jeszcze 3 lata temu- to było bardzo dobre Biuro, dziś euforia na temat "świetnych " biur nieco zelżała; Grecos mimo, że jest 11 na liście rankingów polskich BP, ma się jak widać dobrze: stabilny, wysoki rating, itd....,
Moi znajomi byli zadowoleni, drudzy jadą z nimi za tydzień na Zakynthos, więc zobaczymy...
Dla mnie  ograniczając sie tylko do Grecji i kilku hoteli na Majporce, mają zbyt zawężoną ofertę, a co do samej Grecji nie są specjalnie konkurencyjni na tle np. Itaki, która i cenowo i pod wzgledem jakości hoteli wygrywa z Grecosem;

(tak..tak..., rozumiem, że to jest Biuro specjalizujące się w wyjazdach do Grecji, tylko skąd więc ta wspomniana Majorka i Turcja???)

Moim zdaniem , w dzisiejszych czasach pewniej moga sie poczuc Biura nie ograniczające się do jednego czy dwóch kierunków, ale mogę się mylić....

 

#10 2013-07-27 08:00:10

upsti

Re: Grecos-może ktoś korzystał z usług?polecacie?

ja już kilka razy latałam z grecosem, zwiedziłam z nimi najciekawsze zakątki Grecji, jako biuro specjalizujące się w Grecji zawsze maiłam ciekawsze hotele, większy wybór i wycieczki objazdowe których nie zaproponowało mi żadne inne biuro podróży, odkąd podróżuję po świecie nie miałam z nimi żadnych problemów, uważam że bardzo dbają o zadowolenie klientów.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh