Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-03-17 15:57:40

arturo1968r

Do Chorwacji autem na CNG

Witam. Wybieram się z rodziną na wakacje do Chorwacji autem na CNG. Wyjazd planujemy pomiędzy 9 a 16 lipca b.r. Przeglądając stacje CNG "po drodze" zauważyłem iż praktycznie stacje są czynne w określonych godzinach dziennych. Jeśli ktoś ma doświadczenia w podróży na tej trasie i na tym paliwie, proszę o poradę: jest możliwe tak zaplanować czas wyjazdu i trasę , aby na tym paliwie dojechać do Chorwacji?? I drugie pytanie - jest tylko jedna stacja CNG w Chorwacji w Zagrzebiu???
A może ktoś wybiera się w tym okresie w tą trasę ??
pozdr Artur

 

#2 2013-02-03 13:23:16

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: Do Chorwacji autem na CNG

Tak szczerze mówiąc to moja wiedza w temacie paliwa CNG jest bardzo ograniczona,ale z tego co piszesz i jeżeli szukałeś,to faktycznie może być problem. Wydaje mi się,ze najlepiej byłoby zaplanować trase tak aby jechać za dnia,gdzie prawdopodobieństwo otwarcia takich stacji będzie duże.

 

#3 2013-07-09 21:36:38

malik

Re: Do Chorwacji autem na CNG

Jechaliśmy do Chorwacji na gazie i nie mieliśmy problemów z tankowaniem. Tankowaliśmy w dzień. Z tego co pamiętam na Słowacji nocą stacje benzynowe były pozamykane , nie wiem jak jest w innych krajach Waszego przejazdu, bo my staramy się jeździć w dzień. Na pewno nie mieliśmy problemów z tankowaniem w Słowenii, Chorwacji, Węgrzech i Śłowacji.
M.

 

#4 2013-07-13 00:01:11

akasza108

Re: Do Chorwacji autem na CNG

Witam wszystkich forumowiczów!
Pomiędzy 18 a 21 Lipca (t.j. weekend) jadę do Chorwacji. Dokładnej daty jeszcze nie znam. Posiadam 6-8 wolnych miejsc. Trzy w Mercedesie i kilka miejsc w dużej przyczepie campingowej "Adria". Myślę, że jak zaproponuje 200-245 zł za osobę to, to będzie prawdziwa okazja cenowa!!! Bo wątpię, aby za prawie 1000 km ktoś przetransportował taniej.  Wahanie w cenie uzależnione skąd do dokąd w Chorwacji!
Wyruszam z Wrocławia....ewentualnie mogę gdzieś zboczyć z trasy, aby kogoś zabrać.
Najlepiej jak to będzie jakaś paczka, czy większa rodzina. Albo np. dwie rodziny. Wtenczas za jakąś dodatkową dopłatą mogę gdzieś podjechać. Kwestia dogadania się w szczegółach.
Jadę przez Czechy, Węgry i Słowenię. Mogę zabrać do przyczepy wszelkie bagaże. Jestem kulturalną osobą....i tego oczekuje od Ciebie. Nie ma palenia w samochodzie, czy w campingu! Oczekuje też pomocy w prowadzeniu auta, bo trasa jest długa. Jadę powoli, ale pewnie....25 lat za kółkiem. Mi się nie spieszy...więc mogą być różne przestoje. Jak będzie gorąco to możliwa będzie jakaś kąpiel w jeziorze, aby umilić podróż. Płatne tylko w Euro (około 50) ...może być po dotarciu do Chorwacji...ewentualnie mogę poprosić o jakieś fundusze na paliwo. Jest kwestią do ustalenia gdzie w Chorwacji jest końcowa stacja....ja osobiście jeszcze nie wybrałem miejsca docelowego. Jadę tam na 2-3 miesiące...w interesach...i potrzebuje jednej osoby do pomocy. Osoba z prawem jazdy, dobry angielski....i doświadczeniem w handlu. To moje minimum.
Sławomiro

Ps. Wszelkie pytania i szczegóły w sprawie przejazdu czy pracy proszę kierować na moją skrzynkę pocztową;
....................rama-art@wp.pl  (sprawdzam codziennie)
......możemy pogadać też na Skype; freeman-331 (najczęściej wieczorem max do 23-ej)
....................i ostatecznie na telefon +48 791-816-912
(jestem bardzo zajęty...proszę dzwonić z konkretnymi pytaniami, najlepiej po wysłaniu najpierw maila z propozycjami i się przedstawieniu). Ale oczywiście to nie warunek...:-)
tylko pokorna prośba!

 

#5 2013-07-15 19:17:08

motylka

Re: Do Chorwacji autem na CNG

Ale extra temat! Właśnie chcemy w sierpniu jechać do Chorwacji samochodem, możecie mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, co może być niebezpieczne, gdzie wpadają niespodziewane opłaty za auto itp? Z góry dziękuję!

 

#6 2013-07-15 20:43:26

Fresh

Re: Do Chorwacji autem na CNG

 

#7 2013-07-16 11:56:55

motylka

Re: Do Chorwacji autem na CNG

Artykuł ciekawy, dzięki Fresh, na pewno skorzystam! Ale brakuje mi w nim porad dotyczących tego na co zwrócić uwagę podróżując z dzieckiem. Chcielibyśmy zabrać ze sobą malucha - powiedzcie mi, czy byliście na tak długiej wyprawie z dwulatkiem? Czy jest w ogóle sens myśleć o takiej wyprawie? Ostatnio zaczęłam już myśleć, że może lepiej zaczekać aż jeszcze podrośnie...

 

#8 2013-07-18 13:37:43

Elise

Re: Do Chorwacji autem na CNG

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh