Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

#1 2013-06-09 11:42:25

poloos

W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

Witam. Chcemy jechać do Chorwacji samochodem 17 sierpnia w 5 osób (3 dzieci), może ktoś poleci sprawdzone biuro? Jakieś apartamenty, coś w tym stylu. Pierwszy raz wybieramy się, z góry dziękujemy za odpowiedź:)

 

#2 2013-06-09 15:04:44

Fresh

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

Jest kilka firm - jednymi z najbardziej znanych są Interhome, Novasol, Casamundo - zobacz oferty na ich stronach. Można także jechać w ciemno i szukać an miejscu, choć jeśli jedziecie z dziećmi, to lepiej zarezerwować wcześniej przez internet.

 

#3 2013-06-09 18:04:07

poloos

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

Dzięki, właśnie z dziećmi więc wolimy mieć już zaklepane.

 

#4 2013-06-18 12:17:27

luqa

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

mogę polecić Ecco Holiday, mają dużą ofertę wakacji w Chorwacji więc pewnie wybierzesz coś dla siebie smile no i teraz to jedno z pewniejszych biur podróży na polskim rynku.

 

#5 2013-06-19 09:35:14

GdanskaNocka_pl

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

W zasadzie możecie przejść się do dowolnego biura i zapytać o możliwość samej rezerwacji  noclegów,tak byłoby rozsądnie. Wiadomo,że jadąc z dziećmi lepiej mieć wszystko zaklepane niż potem się rozczarować.

 

#6 2013-06-20 11:15:36

megusta

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

Pojawiają się różne biura podróży, ale może warto zrobić rozeznanie, polecam ranking RP rp.pl/temat/984572.html być może się dubluję, bo to dość głośne zestawienie, ale znaczenie ma poziom wiarygodność biur, a większość z nich oferuje wyjazdy do Chorwacji. :-)

 

#7 2013-07-04 10:15:12

Hotel_Lidia_pl

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

Wiarygodność danego biura to dla mnie kluczowa sprawa, szczególnie teraz kiedy tyle słyszy sie o ich upadłości. Nie lepiej po prostu wyjechać na własną rękę,a zaklepać sobie jakiś apartament typu studio w Chorwacji? Można dogadać się bezpośrednio z właścicielem danego obiektu i wyjdzie Was to taniej.

 

#8 2013-07-30 08:10:31

karolina9

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

ja jeżdżę z Rospondem- w zeszłym roku byłam z koleżanką. Było bardzo fajnie nie tylko pod względem pogody i super atmosfery, ale przede wszystkim organizacji całego przedsięwzięcia. Polecam gorąco to biuro podroży!

 

#9 2013-08-06 18:32:55

poloos

Re: W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

Jadę w ciemno, mnóstwo znajomych tak jeździ więc przygoda:)

 
  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » W jakim biurze można zarezerwować sobie jakieś noclegi?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh