Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-05-21 14:43:12

Mozzie

Bhutan - ktoś był?

Moja dziewczyna na urodziny sprezentowała mi wyjazd w ramach urlopu. W październiku wybieramy się do Bhutanu z Dharma Adventures. Za dużo informacji o tym kraju nie można znaleźć. Wiem, że na własną rękę pojechać tam nie można, ponieważ królowa nie nie wyraziła na to zgody. Czy ktoś kiedyś był w Bhutanie i mógłby coś więcej powiedzieć na temat tego kraju?

 

#2 2013-05-23 09:12:44

Sefiro

Re: Bhutan - ktoś był?

Polecam Bhutan z całego serca. Byłem w kwietniu tego roku na wycieczce w tym Państwie właśnie z Dharma Adventures. Rewelacyjne miejsce, aż nie chciało się wracać do Polski. Bhutan to buddyjskie królestwo z przepięknymi krajobrazami. Warto tam pojechać chociażby po to, aby poznać kulturę tego kraju.

 

#3 2013-05-24 13:33:38

OWAkces_PL

Re: Bhutan - ktoś był?

A co dokładnie jest do zwiedzania w tym kraju? Bo pachnie dużą egzotyką,jednak poproszę o więcej szczegółów. Jak kształtuje się cena takiego wyjazdu?

 

#4 2013-06-06 13:26:39

Sefiro

Re: Bhutan - ktoś był?

Do zwiedzania jest masa rzeczy. Warto chociażby zobaczyć National Memorial Stupa, Thimphu Tashi Cho Dzong (siedziba Króla),  stupę Chendebji Chorten, świątynię Gangtey Gompa, świątynię Kichu Lhakhang i wiele wiele innych smile
Mój plan podróży kwietniowej wyglądał tak: bhutanadventure.pl/attachments/article/19/BHUTAN%20-%20wiosna%202013%20.pdf

 

#5 2013-06-19 09:40:01

GdanskaNocka_pl

Re: Bhutan - ktoś był?

W takim razie mamy już kilka zabytków,jednak jak zawsze pozostaje pytanie o jedną rzecz,a mianowicie: jakie są całkowite koszty takiej wycieczki?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh