Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-04-30 10:33:58

ness277

ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

Witam!
Jestem studentką V roku na Wydziale Ekonomii i Zarządzania na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zwracam się do Państwa z wielką prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety, która stanowi główne narzędzie badawcze w mojej pracy magisterskiej.

Niniejsza ankieta jest anonimowa i skierowana do nabywców usług turystycznych zamieszkałych na terenie Polski. Została ona opracowana na potrzeby pracy magisterskiej pt.: „Wykorzystanie technik marketingowych przez przedsiębiorstwa turystyczne na przykładzie Biura Podróży TUI Poland”.

Poniżej zamieszczam bezpośredni link do niej. Ankieta jest krótka więc nie zajmie Państwu wiele czasu. Jest anonimowa i służy wyłącznie celom badawczym.

Z góry bardzo dziękuję.

http://www.ankietka.pl/ankieta/113256/ankieta-badajaca-stopien-wykorzystania-technikmarketingowych-przez-biuro-podrozy-tui-poland.html

 

#2 2013-04-30 12:53:30

Soniza89

Re: ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

Wypelnione smile

 

#3 2013-04-30 14:51:05

ness277

Re: ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

dziękuję smile

 

#4 2013-04-30 23:57:36

katerina

Re: ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

Wypelnione wink

Ness277,a gdzie ty sie podziewasz?!

 

#5 2013-05-01 09:02:22

roman_gor

Re: ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

Nigdy nie korzystałem z usług tego biura, więc trudno się wypowiadać. Życzę sukcesu! Pozdrawiam :-)

 

#6 2013-05-01 13:48:42

trotamundos

Re: ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

wypełnione:)

 

#7 2013-05-03 00:00:45

ness277

Re: ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

bardzo dziękujęsmile

Katerino, wir obowiązków mnie pochłonął i dopiero zaczynam wracać na dawne tory, ale spokojnie, okres wakacyjny nadchodzi i nadrobię zaległości i na forum i podróżnicze smile

 

#8 2013-05-03 15:03:04

WillaBartek_pl

Re: ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - WIELKA PROŚBA O WYPEŁNIENIE

Ja także wypełniłem ankietę,liczę na to,że za jakiś czas doczekamy się jej wyników na forum.,koniecznie daj znać. Akurat co do marketingu w branży turystycznej,to można rozpatrywać na kilku płaszczyznach.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh