Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2013-03-05 08:23:20

Gizel1986

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Kasiu  dziękuje ! Kochana jestes ,tyle przydatnych informacji smile teraz to na pewno sobie poradzę big_smile

 

#17 2013-03-05 09:15:12

Kasia6555

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Gizel1986..nie ma za co....teraz jestem na etapie Malediwow ale zbieram tez wszystkie informacje odnosnie Seszeli i coraz bardziej jesten napalona na wyjazd tam-wiec może w przyszłym roku.......

 

#18 2013-03-05 20:12:47

Gizel1986

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Cieżko sie zdecydować , tyle pięknych miejsc . Maledivy to tez raj na ziemi smile  Ja zastanawiałam sie miedzy Tajlandią a Seszelami ale w tym roku mam ochotę na bardziej ustronne miejsce więc zostanę przy Seszelach . A Na Maledivach są jakieś fajne wycieczki fakultatywne np na pobliskie wyspy czy raczej nastawiasz sie totalne plażowanie ?

 

#19 2013-03-05 21:49:27

Kasia6555

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Masz racje i mam nadzieje,ze jak wróce to tez bedę mogła powiedziec,ze Malediwy to raj na ziemi.
Ten wyjazd nie bedzie typowym wyjazdem do resortu.Mamy zamiar przez dwa tygodnie objechac kilka resortowych wysp.Po przyjezdzie z pewnościa zdam relacje.
Jesli chodzi o Tajlandie tam tez jest wiele ustronnych miejsc.Bylismy na jednej wyspie ,gdzie oprócz nas była tylko obsługa hotelu.

 

#20 2013-03-05 22:11:35

Gizel1986

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Wow to pięknie , ja jestem osoba która uwielbia spokój . Tylko wtedy na prawde odpoczywam . Dlatego staram sie szukac takich miejsc gdzie nie ma zbyt wielu ludzi . Takie objazdowe wakacje są świetne, można wiele zobaczyć i nie ma monotonii . A jeździcie na zorganizowane wakacje z biurem czy na własna rękę ?

 

#21 2013-03-06 08:39:54

texarkana

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

na południe i zachód sami, na wschód z biurem

 

#22 2013-03-22 22:30:43

gretchen

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Witam smile

wlasnie szukam tanich lotow na Seszele. Emirates oferuje bilety w cenie 700 € z Frankfurtu nad Menem w obie strony. Czy to dobra cena? Czy warto odczekać i śledzić oferty innych linii?
Podróż planujemy we wrześniu tego roku.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Gosia

 

#23 2013-03-29 08:38:20

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Cena dobra,z  tym że do samego Frankfurtu także musisz dolecieć,prawda? Weź to pod uwagę bo często zapominamy o szczegółach podróży a potem jesteśmy zdziwieni. To egzotyczna,ale równie kosztowna wycieczka.

 

#24 2013-04-05 17:09:28

Gizel1986

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Zgadza sie , cena atrakcyjna jednak dojechać do Niemiec też musimy . Ja także latam z zagranicy ale zawsze wybieram Berlin , akurat tam mam dosyć blisko i dobry dojazd . Warto przekalkulowac sobie wszystkie koszty dojazdów , bo czasem moze okazać sie ze lepiej jest kupic droższy bilet i lecieć z bliższego lotniska bo koniec końców wyjdzie nas taniej . Pozdrawiam smile

 

#25 2013-04-11 16:29:57

Imbachhorn_eu

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Ja chyba samodzielnie nie zdecydowałbym się na tak daleką i egzotyczną podróż. wolałbym zapłacić nieco więcej i polecieć tam z dobrym biurem podróży,mieć spokój niż martwić się przesiadkami.

 

#26 2013-05-01 17:46:11

Gizel1986

Re: SESZELE jaki hotel polecacie ?

Jak wakacje to tylko wyloty z Niemiec wink pytałam wczoraj w naszym biurze podróży o koszt 2-tygodniowego pobytu na Seszelach i .... Cena to jakiś żart ! hmm A dzieci nie mają praktycznie żadnych zniżek . Przesiadka jedna czy dwie w sumie jak dla mnie nie jest taka uciążliwa , jedynie jeśli ktoś nie lubi startować czy lądować to mozna trochę ponażekać wink
Ja już pomalutku robię plan co zwiedzać big_smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh