Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-08-30 13:32:59

texarkana

Rugia - idealne miejsce na urlop?

Hej, kochani,
tego lata bawiłam przez około tydzień na niemieckiej wyspie Rugii. O zobaczeniu kredowych klifów marzyłam już od kilkunastu lat i wreszcie się stało. Chcę Wam gorąco polecić ten kierunek. Wyjazd łatwo zorganizować samodzielnie, bo to blisko, a rezerwacje robi się bez problemu, czy na kemping, czy w hotelu.
Na wyspie nie brakuje pięknych krajobrazów i szlaków pieszych oraz rowerowych, pięknych plaż, urokliwych miasteczek i zabytkowych kościołów, a nawet muzeów. W supermarketach jest tanio, w knajpach przeciętnie, do jedzenia ogromny wybór świeżutkich ryb na zimno i ciepło. Są też atrakcje typu akwapark, akwarium, podwodne kino, dwukilometrowe molo, widokowe rejsy statkiem... Jeśli pogoda dopisze, można tam spędzić cudowne dwa tygodnie za rozsądne pieniądze.
Zapraszam do fotogalerii (Niemcy od gór do morza - w przygotowaniu).

Czy ktoś z Was może był na Rugii? Podzielcie się wrażeniami!

 

#2 2012-08-30 14:38:24

AniaMW

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Hej,
byłam na Rugii, ale tylko przejazdem, wracając ze Skandynawii smile
Pamiętam przyjemne tereny... Chętnie pooglądam Twoje zdjęcia i przeczytam relację!
Pozdrawiam

 

#3 2012-10-20 16:05:20

BalticHome_pl

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Ja też chętnie pooglądam zdjecia jak i przeczytam dokładny przebieg wyprawy. Wiele słyszało się o tym miejscu,ale niestety osobiście nigdy nie miałem okazji tam być.

 

#4 2013-01-25 13:52:54

muniek

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Ja mam tam jechać w tym roku, ale nie wiem nic o tym miejscu tak szczerze i chętnie bym się czegoś od Was dowiedziałabig_smile

 

#5 2013-01-27 09:34:21

OWAkces_PL

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Bo samo miejsce jak najbardziej jest godne odwiedzenia,każdy będzie bardzo zadowolony,z tym że jeśli już to lepiej wybrać się tam latem niż zimą.

 

#6 2013-02-14 12:05:34

edom_wakacje

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Rugia jest zdecydowanie jedną z piękniejszych bałtyckich wysp smile Polecamy każdemu, kto jeszcze na niej nie był - to zaledwie 100km od Świnoujścia smile Piękna przyroda znajdują się tam urokliwe, niewielkie Parki Narodowe Niemiec, a także wspaniała, ciekawa historia, z którą warto się zapoznać smile Poza przyjemnościami dla oka, na wyspie znajduje się mnóstwo atrakcji - piękna starówka, oceanarium, zabytkowa kolejka wąskotorowa... Długo by wymieniać smile Na pewno nie będziecie się tam nudzić wink

 

#7 2013-02-19 12:06:45

OWAkces_PL

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Jeżeli ktoś nie chce bardzo daleko wyjeżdżać aby zobaczyć ciekawą wyspę- Rugia z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem. Zresztą powyżej jest opisanych kilka atrakcji jakie możemy tam znaleźć,myślę że warto. Czekamy także na zdjęcia kogoś kto już tam był.

 

#8 2013-03-25 19:21:59

Prisoner

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

W jakich miesiącach najlepiej się tam wybrać?

 

#9 2013-03-26 00:49:14

texarkana

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

w letnich

 

#10 2013-03-29 08:40:48

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

To już kwestia tego czy ktoś lubi wypoczynek nad morzem,ale nawet latem temperatury na Rugii nie imponują,są po prostu niskie. Zdecydowanie bardziej polecam wyjazd w góry.

 

#11 2013-03-30 16:04:53

OWAkces_PL

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

No poniekąd racja,jako ze jest to na północy,wiec temperatury mogą być różne,co wcale nie oznacza,że nie możemy spędzić miłych i rodzinnych wczasów nad morzem,wręcz przeciwnie:)

 

#12 2013-04-08 23:58:41

Zuzinka

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Na Rugii mogę polecić Jasmundzki Park Narodowy i jego kredowe klify oraz najdłuższe w Europie moloe w Sasnitz.

 

#13 2013-04-11 16:16:54

Imbachhorn_eu

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

A ma ktoś może jakieś zdjęcia samej wyspy? Bo tak szczerze mówiąc to wiele się słyszy,każdy wymienia tylko atrakcje,ciekawe miejsca,a warto byłoby widzieć je chociaż na zdjęciu,wiadomo że nie będzie to tym samym co na zdjęciu,ale jednak zawsze to cośsmile

 

#14 2013-04-12 01:31:26

texarkana

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Jest moja relacja ze zdjęciami z Rugii, niestety pogoda była nie najlepsza, ale można pooglądać  sie zorientować jak tam jest

 

#15 2013-04-18 11:12:18

nelly

Re: Rugia - idealne miejsce na urlop?

Rugia to ciekawa wyspa, warto wybrać się tam na wczasy, ale najlepiej w lecie, wtedy jest dużo więcej atrakcji smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh