Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Grecja
  •  » Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

#1 2013-04-05 22:52:06

niania78

Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

Ciekawa jestem co mi polecicie, jako takie rozeznanie już mam, ale zawsze coś więcej nie zaszkodzi.Szukamy spokoju, przyrody, ładnej plaży..wiem że wszystkiego nie można mieć ale....czekam na jakieś podpowiedzi bo czas wybrać hotel ..pozdrawiam travelmaniaków

 

#2 2013-04-05 23:04:22

Soniza89

Re: Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

Ja polecam miejscowosc Argassi spokoj i piekna plaza ,oraz hotel Zante Village od tego hotelu jest jakies 10 min do plazy ale warto smile my bylismy bardzo zadowoleni smile

 

#3 2013-04-06 07:56:59

piea

Re: Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

ja tez byłam w Argassi i chociaż plaża tam jest wąziutka, to urokliwa (polecam tę w prawa stronę idąc od miasta) .
Generalnie należy jednak  zdawać sobie sprawę, że akurat ta wyspa nie słynie z pięknych plaż! Na Zakynthosie plaże są raczej wąskie, usiane kamieniami, itd;
ale jest jedno słynne miejsce na wyspie z pięknymi plażami: to półwysep Vassilikos;
my tam nie dotarliśmy, ale z różnych innych źródeł wiem, że to bajkowe miejsce  dla miłośników plaż;
warto tez popłynąć na pobliską żółwią wysepkę ( Marathonissi) - tam byliśmy osobiście i faktycznie na miejscu zastaniecie  śliczny jaśniutki piasek, lazur morza, zagrodzone miejsca z żółwimi jajami; a jest to zupełnie dzikie miejsce pozbawione turystycznego bigosu:)

 

#4 2013-04-06 10:29:17

katerina

Re: Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

Oprocz Agrassi polecam Tsivili.Pomiedzy pieknym polwyspem Vassilikos,a plaza w Agrassi jest takze fajna piaszczysta plaza w Porto Zoro,a /jedna z nielicznych piaszczystych na wyspie/.Oprocz powyzszej piaszczyscie jest tez na plazy Gerakas.Reszta plaz na Zakynthos to plaze kamieniste.Jesli lubisz rozrywkowe miejscowosci to wtedy Laganas lub Agios Nikolaos lub troche mniej rozrywkowa Kalamaki.
Najpiekniejsza plaza to oczywiscie Zatoka Wraku,wiec koniecznie wybierz sie w ramach wycieczki!

 

#5 2013-04-06 13:05:16

Soniza89

Re: Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

Ja rowniez polecam wyspe żółwia jest cudna jeszcze jak my bylismy to prawie nikogo nie bylo no a Zatoka Wraku to juz obowiazek smile i jeszcze co do plaży sorry pomylilam sie ja bylam w miejscowosci Alikanas tam jest piekna piaszczysta plaza  z reszta mozesz zobaczyc w mojej galerii smile a w Argassi byla moja znajoma i sobie nie chwalila

 

#6 2013-04-07 14:01:04

Zuzinka

Re: Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

W jakim miesiącu tam byłaś, że takie pustki panowały? Też bym się chętnie wyjechała ale nie szukam właśnie spokojnych i cichych miejsc

 

#7 2013-04-07 16:22:09

Soniza89

Re: Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

Poczatek wrzesnia , jest to super pora jest mniej turystow a pogoda nadal rewelacyjna i woda  nagrzana plusem jest rowniez w tym czasie wycieczka na Zatoke Wraku bo tylko byl nasz prom i bylo wiecej czasu na kapiel

 

#8 2013-04-07 18:38:53

PAVULON

Re: Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

polecam hotel Alexandra Beach w Tsilivi, jeśli chcesz dziką spokojną plażę to musisz się wybrać na "drugą"stronę wyspy, tą dziką , gdzie nie ma turystów, i można dopłynąć jachtem lub łodzią
piękne dzikie,samotne plaże, kąpiel w grotach naturalnych- super

 
  • Index
  •  » Grecja
  •  » Plaże na Zakynthosie i w który rejonie hotel?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh