Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-03-15 13:53:20

turystka18

Lato z kajakiem:)

hej, mogę polecić spędzenie ciepłych dni w kajaku:)Proponuję szlak kajakowy rzeki Białej lub szlak kajakowy rzeki Czernicy w gminie Rzeczenica. Oba szlaki charakteryzują się malowniczością i pięknymi krajobrazami jakie można zaobserwować płynąc kajakiem. Na trasie spływu można spotkać powalone drzewa, gałęzie oraz krzaki, które stanowią naturalne przeszkody do pokonania. Znajdują się również miejsca do postoju kajakarzy. Gorąco polecam:)
W razie jakichkolwiek pytań służę pomocąsmile
Pozdrawiam

 

#2 2013-03-15 19:06:14

texarkana

Re: Lato z kajakiem:)

wstępnie jestem zainteresowana, a gdzie to jest?

 

#3 2013-03-19 10:48:57

turystka18

Re: Lato z kajakiem:)

hej, szlaki te znajdują się w powiecie człuchowskim w gminie Rzeczenica najlepiej będzie jak wejdziesz sobie na stronkę rzeczenica.eu i tam dowiesz się więcej info o szlakach(to nie promocja, tylko ułatwienie dla czytających i chcących się dowiedzieć czegoś o szlakach ).
Pozdrawiam:)

 

#4 2013-03-20 15:28:35

uHeliosa2_pl

Re: Lato z kajakiem:)

Fajna sprawa w przypadku kiedy ktoś faktycznie lubi kajaki i spędzać wolny czas nad wodą. Ja nie bardzo za tym przepadam,wolę aktywną turystykę w postaci wędrówek po górskich szlakach.

 

#5 2013-03-21 12:16:29

edom_wakacje

Re: Lato z kajakiem:)

Nad jeziorem też można aktywnie spędzać czas poza wodą. Można organizować wycieczki rowerowe i piesze po lasach smile

 

#6 2013-03-26 15:25:15

turystka18

Re: Lato z kajakiem:)

hej, zgadzam się z wami ja tez lubię wędrówki piesze, ale i rowerowe kompleksrzewnica.pl popatrzcie. Każdy może coś dla siebie wybrać począwszy od roweru a skończywszy na paintballu:) Chętnych zapraszam nawet do zorganizowania jakiegoś spotkania w parku paintballowym:) Pozdrawiam:)

 

#7 2013-03-29 08:45:39

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: Lato z kajakiem:)

W zasadzie w każdym województwie możemy spotkać tego typu szlaki i spływy kajakowe,nie inaczej jest u nas w Raczy,gdzie serdecznie zapraszam.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh