Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-27 21:11:53

alicjag3

Jak, gdzie, kiedy?

Witajcie,

wybieramy się z mężem do Tajlandii. Mam w związku z tym kilka pytań:

1. Jakie miejsca warto odwiedzić? Chcielibyśmy tam spędzić 2-3 tygodnie. Jak się można przemieszczać tak aby zaliczyć np. z 4-5 miejsc? Fajnie by było też popływać łódką/katamaranem etc. czyli do jednego z miejsc np. przemieścić się w ten sposób i z 2 dni spędzić na wodzie.

2. Jakie są ciekawe atrakcje poza np. safari na słoniach?

3. Czy myślicie, że można spokojnie do połowy ciąży urządzić sobie taką wycieczkę?

4. Jak, za ile i gdzie można wypożyczyć samochód czy skuter? Czy można wypożyczyć samochód w jednym mieście i oddać w innym?

5. Jakie noclegi możecie polecić?

6. Ile należy przeznaczyć pieniędzy na miejscu na nocleg w przyzwoitych warunkach, masaż dla dwóch osób codziennie lub raz na dwa dni, jakieś jedzenie na mieście tradycyjnej kuchni tajskiej, jakieś wycieczki, wypożyczenie samochodu?

7. Czy wylot w połowie kwietnia jest ok czy to już zbyt późno i może być kiepska pogoda?

8. Jak się najtaniej znaleźć w Tajlandii? wink


Będę wdzięczna za pomoc

 

#2 2013-01-27 23:07:51

Fresh

Re: Jak, gdzie, kiedy?

 

#3 2013-01-28 18:09:28

Soniza89

Re: Jak, gdzie, kiedy?

Alicja ja lece do Tajlnadii w marcu , mam na komputerze caly plan wyjazdu dzien po dniu , jest tam podana cena biletow ,jak równiez to co jest zawarte w cenie calego pobytu czyli wycieczki ,pociagi ,  lodzie , noclegi itd , rozne porady , jesli chcesz moge wyslac Ci ten plan na maila , mysle ze pomoglo by Ci to w planowaniu wlasnego wyjazdu i zorientowalabys sie cenowo jak to wyglada smile

 

#4 2013-01-30 19:46:56

dorocianka

Re: Jak, gdzie, kiedy?

Ad. 3 ) Z tym to już raczej do lekarza prowadzącego;)

 

#5 2013-02-13 20:12:20

alicjag3

Re: Jak, gdzie, kiedy?

Bilety kupione, plan ustalony. Mamy jednak dwa problemy:

- czy hostele/hotele 2 gwiazdkowe są ok czy można się nabawić jakiejś choroby? Mamy między innymi http://www.booking.com/hotel/th/baan-to-guesthouse.pl.html?aid=311097;label=baan-to-guesthouse-eA7kzRqIk26gbQUv5WeBHAS8288559377:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=COvpgp_-s7UCFclZ3godNCgAYQ i http://www.booking.com/hotel/th/rambuttri-house.pl.html?aid=311097;label=rambuttri-house-FCq29NzbhZ2a8rZz_HLqJwS10100470337:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=COj2z5L-s7UCFYlb3godjmUABw

- jak można kupić bilet na pociąg nocny z Bkk na Krabi (+ autobus)? W sprawie pociągu pisaliśmy maila ale nikt nie odpisał a na ten środek transportu podobno wszyscy się rzucają.

- czy 20 kg bagażu na osobę wystarczy? chcemy wziąć plecaki bo będziemy trochę się przemieszczać wink

 

#6 2013-02-13 20:45:40

Lilka

Re: Jak, gdzie, kiedy?

Alicja a  w jakim terminie sie wybieracie  i w jakiej cenie wychaczyliscie bilety??

 

#7 2013-02-23 19:33:34

krynie

Re: Jak, gdzie, kiedy?

ja mam goraca prosbe do SONI ktora ma juz opracowany plan podrozy czy mogłaby przesłac  napewno było by mi łatwiej ja wybieram sie PIERWSZY raz na 20 dni i sama nie wiem od czego zaczac a bilety juz kupione krystyna.niemiec@interia.eu z gory dziekuje

 

#8 2013-03-20 17:28:44

navigator

Re: Jak, gdzie, kiedy?

Bilet na pociąg + autobus można kupić w biurze podróży na dworcu kolejowym. Kupowaliśmy na pociąg+autobus + prom na Koh Phangan. Wszystko zorganizowane i żadnych problemów gdy pociąg się spóźnił. Takie łączone bilety są dosyć popularne i właściwie można je kupić do dowolnej miejscowości.

 

#9 2013-03-20 17:31:32

navigator

Re: Jak, gdzie, kiedy?

Ważna wiadomość: pani w tym biurze powiedziała, że nie można już bookować biletów przez internet ( wiadomość z 29 lutego)

 

#10 2013-03-24 18:48:39

mojra

Re: Jak, gdzie, kiedy?

Soniza89 proszę podeślij mi swój plan. Mam zamiar wybrać się do Tajlandii (może na przełomie maja/czerwca) i na pewno przydałby mi się w planowaniu podróży. Mój adres: mojra22@interia.eu
Dzięki smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh