Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-02-14 07:59:52

gonia

Przewodnik po Tajlandii

Może zadam banalne pytanie ale czy mógłby ktoś polecić jakiś sprwadziny przewodnik po Taj.  Dodam, że jestem zainteresowana samodzielnym wyjazdem (  był by po raz pierwszy  bo tak to zawsze z BP ). Cały czas czytam relacje, forum itp ale jakiś sprawdzony przewodnik by się przydał.

 

#2 2012-03-01 15:16:41

moniasze

Re: Przewodnik po Tajlandii

 

#3 2012-03-02 08:10:18

kangur

Re: Przewodnik po Tajlandii

Fajnie, ze ktos znal odpowiedz na to pytanie...dzis wiele osob czerpie potrzebne informacja z internetu, ale dobry przewodnik to super sprawa bo mamy wszystko podane na talerzu, nie trzeba kombinowac godzinami jak sobie ulozyc wakacje, co zobaczyc i czego nie przegapic smile Sam bylbym zainteresowany takim przewodnikiem. Syn bedzie w Polsce w czerwcu wiec poprosze, zeby mi kupil bo do Taj bede wracal napewno smile Widzialem kilka przewodnikow w Australii ale trudno je nazwac dobrymi. Poprostu Australijczycy szukaja czego innego na wakacjach smile Wiec i ja dziekuje za podpowiedz smile

 

#4 2012-03-02 21:47:21

gonia

Re: Przewodnik po Tajlandii

Ostatnio edytowany przez gonia (2012-03-02 21:48:19)

 

#5 2013-03-16 21:00:14

dorocianka

Re: Przewodnik po Tajlandii

Przewodnik Tajlandia-Złota Seria(Pascal), krótko ,zwięźle i na temat. Dodatkowo fantastyczne zdjęcia. Na pewno będzie jedną z wielu fajnych pamiątek po Taj. Pozdrawiam Dorota.

 

#6 2013-03-19 17:53:54

Ewemik

Re: Przewodnik po Tajlandii

Według mnie lonely planet jest najlepszy jeśli chce sie podróżować samemu. Poza informacjami o zabytkach ma mnóstwo informacji praktycznych : jak gdzieś dojechać, gdzie są dzielnice z hostelami itd. Ja właśnie z niego korzystalam i zdecydowanie polecam.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh