Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2013-02-25 16:56:36

lidonek

Re: Maroko

witajcie
mam pytanko, czy wyjazd do Maroka na poczatku marca to dobry pomysł? chciałabym pojechać pozwiedzać a nie plażować

 

#17 2013-02-25 18:06:37

texarkana

Re: Maroko

Termin marcowy dobry, oj dobry!
Ja chciałam jechać teraz, na przełomie marca/kwietnia, bo to najlepszy czas temperaturowo i pogodowo, i pięknie zielono-kwitnący w dodatku... Planowałam jechać na południe. Ale Biuro Rainbow odwołało wycieczkę "Magiczne Południe" w tym terminie - nie uzbierali się chętni. I nie jest to kwestia Wielkanocy, bo na "Cesarskie Miasta" się uzbierali na ten sam termin...
Buuu... Cóż, poczekam do przyszłego roku. Mnie ciągnie zdecydowanie bardziej na południe, ku Saharze - bardziej egzotycznie jest i dziko, a to tygrysy lubią.

 

#18 2013-02-25 19:26:32

Soniza89

Re: Maroko

Ja się zgadzam z  Kaziem Maroko jest przystosowane na indywidualnych turystow i wiele osob jezdzi prywatnie z tego co sie dowiedzialam od miejscowego , Marokanczycy w okresie letnim wyjezdzaja z Agadiru i wynajmuja mieszkania turystom co nam sie bardzo oplaca a zycie jest tanie , a co do porownan Tunezji do Maroka jest wielka przepasc w Tunezji balam sie wyjsc po za kurort ciagle mnie nagabywano w bardzo natarczywy sposob a w Maroku spokojnie wychodzilam i w nocy na miasto i na dyskoteki bez strachu ,  Maroko jest zdecydowanie bardziej cywilizowane mozna sie poczuc jak w Europie nie twierdze ze mnie nie zaczepiano bo nwet zdarzalo sie to czesciej niz w Tunezji ale nie jest to natarczywe wrecz przeciwnie smile
ale tak jak Kazikss mowil gorzej juz jest w Marakeszu

 

#19 2013-03-01 12:12:43

lidonek

Re: Maroko

wybrane "cesarskie miasta" wylot dzisiaj o 17:30 smile

 

#20 2013-03-02 10:32:37

myszka

Re: Maroko

Kazik po opisie samym Twojej podróży po Maroku aż ślina cieknie. Niestety ja jako kobieta sama trochę bym się bała w taki sposób jeździć po jakby nie było muzułmańskim kraju. A mąż też raczej by zdecydowanie się nie zgodził ze względu na moje bezpieczeństwo. Co do tras jakie jeszcze planujesz to w zupełności Cię rozumiem ja też mam więcej planów niż czasu i kasy ale robię co się da żeby je zrealizować. smile A w Am. Południowej gdzie byś chciał? Ja Brazylię Rio w czasie karnawału i Chile - poznałam jednego Chilijczyka i pewnie nie miałabym problemu z zatrzymaniem się u niego w Santiago:) Może by tak połączyć oba miejsca:) Pozdrawiam

 

#21 2013-04-18 12:19:21

OWAkces_PL

Re: Maroko

Moim zdaniem najlepsza jest forma wycieczki objazdowej 2 tygodniowej,kiedy możemy przez tydzień leżeć na plaży i leniuchować a drugi tydzień intensywnie zwiedzać cały kraj.

 

#22 2013-05-24 11:39:53

an_dom

Re: Maroko

Nie w temacie. Ale zapytam smile przy okazji przyszłego wyjazdu. Otóż znacie jakieś sztuczki tamtejszych sprzedawców etc. na wysępienie z naiwnego turysty $ ? Bo czytam sobie: podroze.pl/wasze-wyprawy/relacje/relacja/marakesz-miasto-czarodziejskiego-placu,3502 i koleś opisuje np. te zdjęcia z wężem za 50eurasów lol na co uważać smile ?

 

#23 2013-11-06 10:35:53

Imbachhorn_eu

Re: Maroko

Najlepiej połączyć wycieczkę objazdową z wypoczynkiem,czyli wziąć taką opcję 2 tygodni aby się nie nudzić i spędzić także ten czas aktywni,to ważna kwestia.

 

#24 2014-01-08 15:20:55

gmariusz8

Re: Maroko

Imbachhorn_eu nie powtarzaj sie. Napisales to samo wczesniej jako OWAkces_PL smile

 

#25 2014-01-08 19:24:19

piea

Re: Maroko

można ten tygodni spędzić bardzo aktywni !
smilesmilesmile
smilesmile
  smile

Faktycznie, daj już spokój OWAkces, Imbachhorn, i diabeł wie jak Ty jeszcze się  tam nazywasz!

 

#26 2014-01-08 21:21:22

dinus

Re: Maroko

Mariusz Ty detektywie smile Dobry jestes smile

 

#27 2014-01-08 23:08:57

kangur

Re: Maroko

Olimpijsko, antyspamowo
smile smile smile
  smile smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh