Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-25 23:50:23

texarkana

Macedonia mnie kręci!

Hej,
czy ktoś był niedawno na wakacjach w Macedonii (tej "prawdziwej", FYROM)? Ciekawi mnie wszystko co ktokolkwiek ma do powiedzenia na temat tego kraju.
Natomiast odnośnie spraw praktycznych-logistycznych najbardziej interesują mnie dwie kwestie:
- czy jest tam bezpiecznie (wyjazd rodzinny małym samochodem)?
- gdzie najlepiej spać, by nie było drogo i by nie złapać jakiegoś świństwa w brudnej łazience?

 

#2 2013-01-27 10:24:20

OWAkces_PL

Re: Macedonia mnie kręci!

Tak szczerze mówiąc to dla mnie osobiście jest to bardzo tajemniczy i mało znany kraj,także dowiem się czegoś więcej na ich temat. Jak kształtują się ceny w tamtejszych sklepach oraz co warto zwiedzić będąc w Macedonii?

 

#3 2013-02-15 13:34:50

edom_wakacje

Re: Macedonia mnie kręci!

Macedonia nie jest takim zacofanym krajem jak myślicie wg stereotypu wink U nas w bazie znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne na wynajem w naprawdę dobrych standardach - obejrzyjcie zdjęcia i przeczytajcie opisy smile Rocznie odwiedza ją ok. 700 tysięcy turystów z całego świata smile To kraj o bardzo zróżnicowanej przyrodzie, warto odwiedzić też jego stolicę - Skopje. Po rozpadzie Jugosławii, tempo rozwoju i modernizacji w gospodarce Macedonii ruszyło niebywale! To przykąłd niesamowitego połączenia i pokojowej kooperacji kultur i religii (w kraju dominują islam i prawosławie).
Państwo jest bezpieczne i spokojnie możesz pojechać tam z rodziną samochodem, nie musisz się niczego obawiać smile

 

#4 2013-02-18 23:35:26

kicur

Re: Macedonia mnie kręci!

Nooo... czuć mocno, że chcesz coś sprzedać, niestety! Otóż – rzeczywiście, Macedonia jest krajem dość w miarę bezpiecznym (jeśli nie liczyć tu i ówdzie, na płatnej autostradzie spotykanych, a jadących POD PRĄD tambylców) krajem. Biednym krajem, bardzo biednym.
Owszem, należy jechać, zwiedzać itd. Do Albanii również zachęcam.
Ale pisanie, że to takie „hura” i „och, jej”, to trochę przesada.

Ostatnio edytowany przez kicur (2013-02-18 23:35:40)

 

#5 2013-02-19 00:06:01

texarkana

Re: Macedonia mnie kręci!

 

#6 2013-02-19 12:21:39

OWAkces_PL

Re: Macedonia mnie kręci!

No tak,ale wybierając się chociażby do Macedonii,to warto mieć jakieś sprawdzone adresy,namiary na bazy noclegowe. Tym bardziej jeżeli jedziemy tam po raz pierwszy, dzięki za kilka praktycznych informacji,mogą się przydać w przyszłości,niestety wciąż brak zdjęć...

 

#7 2014-03-27 15:33:00

madlik33

Re: Macedonia mnie kręci!

Witam
Ja w tym roku wybieram się do Macedonii z wycieczką zorganizowaną.
Może ktoś też ma ochotę pojechać ?
Biuro Altamira Katowice !

Opinie mają super, świetny 4 * hotel. Ja tam wolę mieć wszystko zarezerwowane i spokojna być o moje kilka dni urlopu.

 

#8 2014-03-27 16:00:38

roman_gor

Re: Macedonia mnie kręci!

W ubiegłym roku byliśmy na wczasach w Macedonii nad jeziorem Ohrid. Skorzystaliśmy z kilku wycieczek fakultatywnych. Było pięknie, pogoda dopisała. W tym roku jedziemy jeszcze raz, ale będzie to wycieczka objazdowa /Serbia, Bułgaria i Macedonia/. Miło nam będzie zobaczyć ponownie jezioro, miasto Ohrid i inne ciekawe miejsca w Macedonii. Zapraszam do naszej galerii z ubiegłego roku. Pozdrawiam serdecznie :-)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh