Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-02-09 21:15:15

Margotka82

Spotkania Travelmaniaków

Cześć wszystkim smile

Czy planowana jest w najbliższym czasie, vel w tym roku smile, reaktywacja cyklicznych spotkań travelmaniaków? smile

 

#2 2013-02-09 22:21:48

Fresh

Re: Spotkania Travelmaniaków

Witaj,

Pytanie chyba do mnie smile. Ogólnie wznowienie spotkań jest planowane, niestety chyba nie w najbliższym czasie. Spotkania zostały zawieszone z prostej przycyzny - ze względu na brak czasu na ich organizacje. Jak tylko sytuacja zmieni się, jak najbardziej zacznę organizować kolejne edycje smile

 

#3 2013-02-10 11:15:51

myszka

Re: Spotkania Travelmaniaków

sad szkoda, jak zobaczyłam tytuł wątku pomyślałam, że może już się uda na takie spotkanie dojechać a tu niestety:(

 

#4 2013-02-10 19:38:36

Margotka82

Re: Spotkania Travelmaniaków

Dzięki za informację, bo szczerze nie znalazłam żadnej informacji co z tymi spotkaniami, dlatego rzuciłam ogólne hasło. smile

 

#5 2013-02-11 02:26:40

texarkana

Re: Spotkania Travelmaniaków

ja też ciągle zaglądam i zaglądam do okienka ze spotkaniami, a tam nic nowego!

 

#6 2013-02-11 02:42:40

Fresh

Re: Spotkania Travelmaniaków

Wiem, wiem. Muszę zaktualizować informacje w dziale "społeczność/spotkania". Ze swojej strony cieszę się, że pytacie o spotkania. Dla mnie osobiście spotkania były (i mam nadzieję, będą) czymś specjalnym. Była to z jednej strony okazja do poznania się osobiście i pogadania na luzie, z drugiej strony każde spotkanie to wielka dawka informacji, zdjęć i możliwości dopytywania preleganta odnośnie danej destynacji.
Nawet jeśli nie uda się wrócić do comiesięcznego cyklu (do tej pory spotkania były raz w miesiącu, pod koniec), pomyślę nad edycjami "specjalnymi", jak tylko czas pozwoli.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh