Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-30 15:00:57

ludzia

Tropical Islands - NIEMCY

Chcę jechać na majówkę i planuje pociągiem ode mnie za bezpośrednie połączenia do BERLINA  tylko nie wiem na której stacji bym musiała wysiąść? Ktoś był. Podobno z dworca jada bezpłatne autobusy?

 

#2 2013-01-31 15:10:12

Katarzynka_eu

Re: Tropical Islands - NIEMCY

Dokładnie tak,z dworca głównego w Berlinie masz autobusy odchodzące do Tropical Island,wiec nie powinno być problemu z dotarciem. Nie wiem tylko czy aby na pewno są one darmowe.

 

#3 2013-02-06 18:41:16

aknolinka

Re: Tropical Islands - NIEMCY

oooo... a ja słyszałam, że tylko pociągi jeżdżą do Tropical Island i to z przesiadką, że już nie ma tych autobusów.
Ja wyjeżdżam do Berlina na walentynki i chcieliśmy zahaczyć również Tropikalną Wyspę. Jeśli ktoś się orientuje co z tymi autobusami - będę wdzięczna za info.

 

#4 2013-02-06 19:25:34

texarkana

Re: Tropical Islands - NIEMCY

Kochani,
przy takich dylematach trzeba wejść na stronę firmy/biura/muzeum itd. (w tym wypadku Tropical Island) i poszukać informacji o dojeździe - zwykle jest po angielsku.

Informacje (i to po polsku) na temat dojazdu do TI znajdziecie pod adresem:

www.tropical-islands.de/pl/atrakcje/informacje-dla-gosci/dojazd/

Jak się stamtąd dowiedziałam, owszem mozna za darmo dojechać do TI - ale z miejscowości Brand. A jak do Brand? Wyjaśnione na stronie.

Życzę powodzenia i miłych chwil na tropikalnej wyspie!

 

#5 2013-02-13 22:47:20

fafik80

Re: Tropical Islands - NIEMCY

 

#6 2013-02-19 12:54:43

OWAkces_PL

Re: Tropical Islands - NIEMCY

W takim razie faktycznie bardzo ciekawa opcja spędzenia tego dnia razem,może wstawicie także zdjęcia po powrocie? Byłoby bardzo fajnie.

 

#7 2013-02-23 00:08:08

aknolinka

Re: Tropical Islands - NIEMCY

Ehh... Okazalo sie, ze pojechalismy do Berlina tylko na jeden dzien. Szkoda. Nie zobaczylismy Tropikalnej wyspy... Moze innym razem. Texarkana - masz racje - wystarczy zerknac na stronke.
W drodze powrotnej z Berlina rozmawialam z ludzmi, ktorzy byli na wyspie - ich relacje nie byly ciekawe, wrecz odstraszaly. Postanowilam, ze musze sama pojechac, zobaczyc i oczywiscie zdam relacje. Oni jechali autokarem konkretnie tylko na Wyspe i powrot. Koszt z Poznania 69 zl. Niestety nazwy firmy nie pamietam. Moje zdjecia z Berlina wstawie (oraz cala reszte zdjec) jak tylko znajde troche czasu. Pozdrawiam wszystkich.

 

#8 2013-02-24 17:00:56

ApartamentyGorskie_pl

Re: Tropical Islands - NIEMCY

Szkoda że nie udało się odwiedzić tropikalnej Wyspy,ale na pewno będzie jeszcze okazja,nie ma się czym przejmowaćsmile W dalszym ciągu czekamy na zdjęcia jak i relację z wyprawy:)

 

#9 2013-03-07 23:21:31

tezeusz

Re: Tropical Islands - NIEMCY

Zawsze można do Berlina tanio pociągiem albo autobusem i na miejscu wynająć samochód. Wcześniejsza rezerwacja w PolskimBus albo inny przewoźnik no i samochód na miejscu np: Panek.

 

#10 2013-03-15 08:21:39

ApartamentyGorskie_pl

Re: Tropical Islands - NIEMCY

A możesz napisać ile tam na miejscu kosztuje wynajem samochodu? Bo moim zdaniem będzie to średnio opłacalne. Pociągiem czy autobusem prosto na Tropikalna Wyspę,byłoby zdecydowanie taniej.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh