Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Grecja
  •  » Pogoda we wrześniu na Zakynthos

#1 2013-01-28 14:07:54

niania78

Pogoda we wrześniu na Zakynthos

Witam!
Jeśli chodzi o kierunek to już wybraliśmy...teraz potrzebuję porady..chodzi mi o wrzesień -albo początek, albo druga połowa...czy w drugiej połowie możemy mieć jakieś niemiłe niespodzianki czy to nie realne?Zapewne to loteria z tą pogodą, ale może ktoś był po 20 ?Cenowo na pewno jest różnica :-)
Pozdrawiam

 

#2 2013-01-28 14:52:33

KlaudiaRakocz

Re: Pogoda we wrześniu na Zakynthos

ja byłam w pierwszym tygodniu października....temperatura powyżej 25 C, plażowaliśmy i kąpaliśmy się , jednakże jest już tam silny wiatr, który obniża odczuwalną temperaturę. Nie padało, wieczorem już krótki rękaw to za mało. Pozdrawiam;)

 

#3 2013-01-28 15:38:09

niania78

Re: Pogoda we wrześniu na Zakynthos

Dziękuję czekam na dalsze info..może ktoś jeszcze?

 

#4 2013-01-28 15:53:29

katerina

Re: Pogoda we wrześniu na Zakynthos

Na Zakynthos we wrzesniu mozesz liczyc na temp.25-30 stopnii,a co za tym idzie kapiele morskie.To dobry okres na pobyt w Grecji,bo turystow mniej i ceny ida w dol,a w Polsce to juz gleboka jesien,wiec jak najbardziej!Jak to na wyspach bywa moze byc wietrznie,wiec na wieczor przyda sie cos cieplejszego.Pozdrawiam

 

#5 2013-01-28 16:51:12

niania78

Re: Pogoda we wrześniu na Zakynthos

:-) dziękuję...14 września idziemy na wesele, więc wyjazd musi być przed, albo po tym terminie(a wyloty tylko raz w tygodniu)..a że nie jedziemy sami, to nie chcę żeby ktoś był nie zadowolony z wakacji..:-)
Pozdrawiam

 

#6 2013-01-28 17:51:26

Soniza89

Re: Pogoda we wrześniu na Zakynthos

Ja bylam na Zakynthosie na poczatku wrzesnia pogoda super , bardzo cieplo  , morze nagrzane i wieczory bardzo cieple no i mniej turystow , ja uwazam ze wrzesien to najlepszy miesiac smile

 

#7 2013-01-28 19:26:49

niania78

Re: Pogoda we wrześniu na Zakynthos

:-)

 

#8 2013-01-29 15:15:08

Margotka82

Re: Pogoda we wrześniu na Zakynthos

Potwierdzam info poprzednich forumowiczów - wrzesień na Zakynthosie piękny i bardzo ciepły. Ja przez tydzień doświadczyłam tylko jednego pochmurnego poranka, który i tak zamienił się na pełnię błękitu i słońca smile Polecam, ceny np za auto maleją nawet do 50% w porównaniu do sezonu.

 
  • Index
  •  » Grecja
  •  » Pogoda we wrześniu na Zakynthos

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh