Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-01-16 20:34:23

milusia20

Mazury :)

hej witam;) mam własnie malutki problem , a właściwie planuje się wybrać w tym roku na wakacje na Mazury i nie wiem jakie miasto wybrać aby było dużo wody big_smile takie klimaty lubię i domki na 2 os smile może by mi ktoś z chęcią doradzi smile??

A tak w skrócie jak ktoś już tam spędzał urlop smile z chęcią bym poczytała jak wam się tam podobało smile

Z góry dziękuje wink

 

#2 2012-01-17 15:03:16

anet_zb

Re: Mazury :)

Poczytaj nasz opis podróży, może coś Cie zaciekawi, zainspiruje . Na Mazurach wszędzie jest dużo wody -  wszystko  zależy od tego czy lubisz miejsca ciche, spokojne, czy bardziej zatłoczone, imprezowe. Każdy tu na pewno znajdzie cosśdla siebie.
http://www.travelmaniacy.pl/profil,413,podroze,892,polska

 

#3 2012-04-28 16:25:02

DworDziekanow_pl

Re: Mazury :)

Giżycko a jeśli nie miasto to Wilkasy, zaraz przy Giżycku i nad jeziorem.

Okolice Giżycka są piękne, myślę, że mogłabyś znależć coś w Internecie. Polecam Mazury, ale domki są yyy... no dla ludzi lasu. Za to jeziorko bliżej niż dalej. W każdym razie polecam rozglądnąć się wokół Giżycka. Polecam także Mikołajki.

 

#4 2012-05-03 11:06:37

OW_Akces_pl

Re: Mazury :)

To prawda w tych okolicach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Bardzo ładna częśc Mazur. Poza tym masz blisko do miasta.

 

#5 2012-05-12 17:27:46

Malwina35

Re: Mazury :)

Ja od lat jeżdżę do Mikołajek do hotelu AMAX. Bardzo fajne atrakcje dla dzieci, pyszne jedzenie i bardzo przyjazny personel. Hotel nie znajduje się w centrum, także nie jest tam zbyt uporczywie w sezonie.

 

#6 2012-05-13 11:00:11

roman_gor

Re: Mazury :)

Polecam WILKASY. Woda, las, wyprawy na jezioro i możliwość zwiedzania. Życzę udanego urlopu. My wybieramy się w tym roku na malowniczy półwysep jeziora PLUSZNE. Serdecznie pozdrawiam :-)

 

#7 2012-05-17 13:38:03

DworDziekanow_pl

Re: Mazury :)

Wiele osób poleca Wilkasy,w tym również ja,ponieważ masz blisko jezioro wiec spełnia Twoje wymagania:) A wakacje zbliżają się wielkimi krokami,wiec czas się na coś zdecydowaćsmile

 

#8 2012-12-14 15:21:20

kalkulator12

Re: Mazury :)

uwielbiam mazury! smile

 

#9 2012-12-16 01:26:23

Soniza89

Re: Mazury :)

Ja już dodałam moją opinię w podobnym wątku , ale napiszę to jeszcze raz
Ja byłam na mazurach w miejscowości Kosewo kilka minut od Mikołajek na kempingu OSTOJA STARA BAŚŃ bardzo spokojne miejsce na pewno można tam odpocząć i się zrelaksować jeżeli się na to nastawiasz  tu masz link http://mazury.info.pl/starabasn/ ... a ogólnie mazury to dla mnie tragedia wszędzie pola , stare szopy , jakaś taka bieda. Mikołajki jak i zarówno Mrągowo do którego przy okazji pojechaliśmy przereklamowane , wrażenie na mnie wywarło jezioro śniardwy które jest ogromne ale tam było gwarno aż do nocy i masa młodych...podsumowując były to moje najgorsze wakacje z  pewnością nie jest  to miejsce dla młodych i w życiu bym tam nie wróciła .

 

#10 2013-01-25 13:54:28

muniek

Re: Mazury :)

Kocham Mazury choćby dlatego że mam tam pół rodziny big_smile

 

#11 2013-01-27 10:02:21

OWAkces_PL

Re: Mazury :)

To jest sensowny argument:) Ja z kolei bardzo lubię Mazury z racji tego,że można zaznać tam ciszy i spokoju. Zależy to także oczywiście od tego jakie miejsce dokładnie wybierzemy,ale generalnie nie można narzekać na zbytni hałas.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh