Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-28 03:45:15

carla483

Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

Cześć!
Szukałam wątku, w którym bym znalazła to, czego potrzebuję ale niestety nie znalazłam. sad

Więc
chcę zrobić mojemu ukochanemu niespodziankę-piknik.
W połowie czerwca wyjeżdżam na całe wakacje za granicę, to nasze pierwsze tak długie rozstanie i wiem, że ciężko będzie, dlatego chciałabym jakiś mały, romantyczny wypad za miasto zorganizować.

Jestem z Warszawy i poszukuję jakiegoś cichego miejsca pod nią.
Chodzi mi o jakieś miejsce gdzie można dojechać pociągami typu SKM, KM (nie dysponujemy samochodem) itp.
Moje wyobrażenie -> jakaś polana czy coś w ten deseń, cisza, spokój, brak ludzi, kocyk, winko i my.

Znacie może jakieś takie miejsce?

Proszę o pomoc, chcę to zorganizować na sobotę 5 czerwca.

pozdrawiam

 

#2 2010-05-28 10:00:16

madziuszka

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

hehe Glinki w Zielonce;) ale jak pogoda bedzie ladna to i ludzie beda....

 

#3 2010-05-28 10:12:12

Fresh

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

 

#4 2011-01-28 11:35:22

TrzyKafki_pl

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

A czemu akurat pod warszawą? Może lepiej byłoby urządzić sobie romantyczny weekend w Krakowie? Co o tym myślisz?

 

#5 2012-12-29 09:36:53

DytulaJ

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

Szkoda, że wątek zamarł, bo fajnie byłoby poznać jakieś miejsca, z pewnym klimatem ... Czy Kraków na romantyczny wyjazd? Mi się nie widzi to, mieszkałam tam przez 5 lat studiów i panuje tam za duży gwar, szum i hałas, żeby jeszcze to się wiązało z romantyzmem ;p

Sama szukam informacji o takich miejscach, głównie na forach i wiele osób poleca różne SPA, ze mają oferty "dla dwoje" ;p mnie interesuje coś na północy Polski, ale nie do końca ... Ładnie wyglądają tereny Brodnicy z tamtejszym SPA - Głęboczkiem. Chciałabym tylko jeszcze widzieć co można tam zwiedzać?? Bo samo moczenie się w winie mnie i narzeczonego nie usatysfakcjonuje ;p Lubimy zwiedzać te miejsca, w które jedziemy wink

 

#6 2012-12-30 21:15:23

myszka

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

ja niestety nie znam pod Warszawa ale do Szczecina zapraszam, mam tu swoje miejsca w lasach i to całlkowicie bez ludzi:) nawet w ladna pogode:) Mozna sie zaszyc:)

 

#7 2013-01-10 02:46:53

texarkana

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

Nie całkiem pod Warszawą, 2 godziny jazdy podmiejskim pociągiem z Dw. Wileńskiego - miejscowość Topór. Wysiadamy na stacji w lesie, przechodzimy przez tory i w las! - a tam polanek jak mrówków. Jeździłam tam na grzyby i/lub na pikniki, ale nie romantyczne, tylko rodzinne, trzypokoleniowe. Bardzo miło wspominam. Lasy ładne, ludzi prawie się nie spotyka.

 

#8 2013-01-10 13:11:55

uHeliosa2_pl

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

Jeżeli pod Warszawa to może Wilanów ( wiem,że to część,ale jednak bardzo piękna z pałacem na czele). To jedyne co przychodzi mi do głowy. Ewentualnie puszcza kampinoska.

 

#9 2013-01-23 14:05:23

ApartamentyGorskie_pl

Re: Jednodniowy wyjazd z ukochanym pod Warszawę

Jeżeli już będziecie "pod" Warszawą to nie sposób zajrzeć do samej stolicy i zwiedzić Łazienki,Stadion Pepsi-Arena czy wjechać na ostatnie piętro Pałacu Kultury i Nauki, zwiedzić Stare Miasto. To główne atrakcje Warszawy.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh