Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-09 02:20:02

texarkana

wycieczka grupowa w czerwcu

Planuję wycieczkę dla 30-osobowej grupy na czerwiec (5 dni włącznie z weekendem po Bożym Ciele). Miejsce: Polska (może być przy którejś z granic, żeby zrobić w tym jednodniową wycieczkę zagraniczną). Macie jakieś fajne sugestie?
Dobre może być wszystko: góry, niziny, wyżyny, morze, pojezierze.
Chodzi o to, by jednego dnia zwiedzać, drugiego siedzieć w krzakach (czyli w tzw. dzikiej przyrodzie), trzeciego mieć zajęcia rekreacyjno-sportowe (żagle, kajaki, rowery), czwartego znów zwiedzać, a piątego coś dobrego i ciekawego zjeść.

 

#2 2013-01-09 12:07:31

myszka

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

Proponuje Szczecin i okolice:)
Dzien 1 zwiedzanie centrum i pięknych zabytków
Dzien 2 siedzenie w krzakach nad jeziorem Głębokim można przy ognisku
Dzien 3 kajaki na Dziewikliczy, lub park linowy nad Głebokim, podchody w lesie, rowery musiałabym sie dowiedzieć czy jest wypożyczalnia gdzies:)
Dzien 4 zwiedzanie może coś innegojak zabytki, stare piękne dzielnice, muzeum komunikacji, wycieczka zabytkowym tramwajem o ile bedzie juz kursowal bo nie pamietam dokladnie kiedy zaczyna ale cos ok wakacji wiec mysle ze juz bedzie
Dzien 5 knajpka z dobrym polskim jedzeniem fajna zwłaszcza dla obcokrajowcow, a dla rodakow tez znam fajne miejsce w zaleznosci od zasobnosci portweli i wieczu (czy ma byc dobre piwko czy nie)

Po za tym chetnie oprowadze po miescie, podpowiem jakies miejsca noclegowe - znam przyjemy osrodek dla mlodziezy blisko centrum i niedrogo, moge rowniez zaproponowac inne miejsca i atrakcje w zaleznosci od zainteresowan i oczekiwan:)

Serdecznie zapraszam:)

 

#3 2013-01-10 02:41:22

texarkana

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

Dzięki!
Tej opcji nie rozważałam. A daleko stamtąd do Poczdamu?
Jest to grupa nieletniej młodzieży, więc piwko jak najbardziej ;-)

 

#4 2013-01-10 13:13:05

uHeliosa2_pl

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

No kawałek drogi jest,ale sam pomysł na Szczecin wydaje mi się jak najbardziej w porządku. Poza tym zawsze możecie pojechać zwiedzać także wyspę Wolin. Naprawdę warto.

 

#5 2013-01-11 02:19:11

texarkana

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

A co na wyspie Wolin polecasz?

 

#6 2013-01-23 14:02:59

ApartamentyGorskie_pl

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

Jeżeli chodzi o wsypę Wolin to przede wszystkim jezioro Turkusowe oraz Woliński Park Narodowy z Żubrami na czele:)

 

#7 2013-01-30 12:27:57

texarkana

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

W końcu zdecydowałam się na Góry Stołowe! Ale pięknie dziekuję za "północne" propozycje.

Ostatnio edytowany przez texarkana (2013-01-30 12:28:29)

 

#8 2013-01-31 10:55:32

myszka

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

Szkoda:( Ale w górach na pewno będzie fajnie. Apropo Wolina to można też skoczyć do Świnoujścia wodolotem:) tak z ciekawostek:)

 

#9 2013-01-31 15:02:45

Katarzynka_eu

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

Racja,wiele o tym słyszałam,jednak osobiście nie miałam okazji spróbować pokonać tej trasy wodolotem,ciekawe jak to w ogóle jest:) W Górach Stołowych także nie będziesz się nudzić,to piękny region.

 

#10 2013-02-24 16:48:11

ApartamentyGorskie_pl

Re: wycieczka grupowa w czerwcu

Powiem więcej: w każdych polskich górach nie ma okazji do tego aby ktoś się nudził,wszędzie możemy spotkać mnóstwo atrakcji jak i zdobyć kilka szczytów, czy to w Tatrach czy też Sudetach.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh