Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-12-29 22:52:26

gonia

Jakie ubezpieczenie do Tajlandii?

Czy ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone ubezpieczenie?

 

#2 2012-12-29 22:59:59

Fresh

Re: Jakie ubezpieczenie do Tajlandii?

Ja kupiłem w CHARTIS, przez esky.pl. Za ubezpieczenie na 17 dni dla 2 osób zapłaciłem 251,64 zł brutto. Było kupowane pod koniec maja, na czerwiec w 2012. Jak szukałem, to była najlepsza oferta.

Co więcej, musiałem z niego skorzystać. Dzwoniłem z Tajlandii mając problemy i konsultantka była kompetentna. W szpitalu aby było prościej płaciłem gotówką. Po powrocie skontaktowałem się z ubezpieczycielem, wysłałem pocztą dokumenty (opis choroby, przepisane leki, rachunek), które dostałem w szpitalu i miałem zwrot pieniędzy (jakieś 315 pln) w tydzień czasu. Tak więc osobiście mogę polecić.

 

#3 2012-12-30 12:35:34

lordowski

Re: Jakie ubezpieczenie do Tajlandii?

ja polecam wyszukiwarkę inseco... jest to porównywarka ubezpieczeń.. wybierasz najodpowiedniejsza dla Ciebei ofertę i wykupujesz przez neta. Ja w tytm roku kupiłem tam ubezpieczenie w Uniqua, na miejscu w tajlandii moja młoda złapała jakiegoś wirusa i po powrocie do kraju firma zwróciła całośc kasy za lekarza + lekarstwa.... Ubezpiecznie kosztowało mnie 220 plnów za 3 osoby na 15 dni....

 

#4 2012-12-31 02:39:27

Fresh

Re: Jakie ubezpieczenie do Tajlandii?

Wojtek wychodzi, że Uniqua była troszkę tańsza i równie skuteczna niż Chartis. Ważnym elementem jest tu porównanie maksymalnej wartości refundacji szkody.

Wcześniej ubezpieczałem sie przed wyjazdem w Europejskie, ale jak na Tajlandie dali mi stawkę, to aż złapałem się za głowę smile

Z tego wynika, że jesli chcecie ubezpieczyć się, przed wyjazdem do Tajlandii, to warto zwrócić uwagę na pewno na Chartis i Uniqua, a dodtakowo trzeba porównać zakres ubezpieczenia (leczenie, zgubienie bagażu, oc, itp.), oraz na jaką kwotę jesteśmy ubezpieczeni.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh