Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

#1 2012-12-15 14:59:35

lis1910r

Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

Witam, myslalem o wypadzie na 15 dni w lipcu z Itaki  all inclusive do
Hotel SBH Monica Beach***. Byl ktos tam? cena na 15 dni to 4tys zl.
wybralem fuerte ze wzgledu na piekne plaze ale mysle czy hotel jest wystarczajacy.
Licze na pomoc i z gory dziekuje:)

 

#2 2012-12-15 20:28:28

Kasia6555

Re: Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

Byłam na Fuercie z Itaką we wrzesniu,ale w hotelu Barcelo Jandia Mar i ten hotel moge polecic z czystym sumieniem,a plaże na wyspie piekne,długie i szerokie...idealne na spacery.....

 

#3 2012-12-15 20:30:15

maciekart

Re: Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

Byłem na Fuercie też z Itaką i też moge ogromnie polecić tą wysepkę .. ja byłem w hotelu Barcello Club El Castillo smile

 

#4 2012-12-15 22:41:10

lis1910r

Re: Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

ja szukalem cos kolo 4 tys raczej nie wiecej a to drozsze hotele .Powiedzcie mi jak wyglada zycie poza hotelem? jest gdzie wyjsc wieczorem ? jakie sa ceny tak mniej wiecej:)

 

#5 2012-12-16 01:32:02

Soniza89

Re: Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

Moja koleżanka która pracuje w biurze podróży była w tym hotelu mówiła że jest rewelacyjny smile

 

#6 2012-12-16 15:45:19

Kasia6555

Re: Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

Nie wiem gdzie połozony jest hotel  ,który wybrałes ale generalnie -przynajmniej tak było w okolicach naszego hotelu-wszystko wyglada jak w typowym kurorcie wakacyjnym.....deptak z mnustwem knajpek,pełno sklepików z pierdołami,zegarkami,perfumami-w te warto sie tam zaopatrzeć -rewelacyjne ceny.Zara,Mango-ceny bezcłowe-o tym w moim opisie wyjazdu.
Pozostałe ceny porównywalne do tych u nas....

 

#7 2012-12-31 16:45:00

lis1910r

Re: Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

a co wiecie o miejscowosci Costa Calma w ktorej znajudje sie hotel Monica beach? Sa tam jakies atrakcje?jest gdzie wieczorem wyjsc? Nie oczekuje tutaj ibizy ale zeby chociaz cos sie dzialo.

 
  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » Hiszpania- fuerteventura Hotel SBH Monica Beach ***

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh