Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-10-26 14:51:33

Jolanta999

Witam i o polskie GÓRY pytam!

Uwielbiam góry, to one napawają mnie zawsze siłą gdy się wspinam, to z nich uwielbiam obserwować świat! Nie ma nic bardziej zachwycającego, a satysfakcja po wsponaczce - osiągniećiu celu - nie równa się z niczym. OLubię też spacerować bo to mnie uspokaja! Kocham morza, jeziora i rwące rzeki, ale najbardziej gówy. I tu mogę wielu zaskoczyć nasze polski góry i ta niskie jak Gorce i Tatry! A WY? CZY WY TEŻ KOCHACIE GÓRY????

 

#2 2012-10-26 17:03:33

PAVULON

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

góry-całe moje życie...

 

#3 2012-10-27 15:37:57

roman_gor

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Kocham nasze polskie góry. Krajobraz zmienia się z każdym obrotem ciała i to jest cudowne, nie ma monotonii.

 

#4 2012-10-27 15:50:24

myszka

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

ja też się podpisuje, kocham góry w planach mam zwiedzić wszystkie polskie i z zagranicznych ile się da:)

 

#5 2012-10-27 16:22:31

AniaMW

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

I ja też dołączam do tego "klubu"...
Góry zajmują pierwsze miejsce na liście terenów, jakie kocham!
I - podobnie jak Myszka - zaczynałam od polskich gór (pozostały mi jeszcze nie tknięte G.Świętokrzyskie), a teraz - stopniowo poznaję góry wyższe, i coraz wyższe... Wszystkie mają swój niepowtarzalny klimat, urok, zachwycają, budzą podziw, szacunek... i wiele innych jeszcze emocji smile
Pozdrawiam Góromaniaków!

 

#6 2012-10-28 11:43:22

kangur

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Kocham każde gory, a najbardziej Nasze Polskie. Ile wspaniałych wspomnień mam właśnie z gór. I z wczasów z rodzicami, i z kolonii...na pierwsze wakacje z naszym synem tez jeździliśmy w góry. Zanim nas pognalo na koniec swiata nie było roku żebyśmy nie pojechali w Tatry, Gorce, do Wisły, na Słowację...Podczas następnej wizyty w Kraju napewno spedzimy tydzień lub dwa w górach...Nigdzie indziej człowiek nie czuje sie częścią natury tak jak wobec majestatu gór...

 

#7 2012-10-29 06:52:47

krakowianka

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Gory to moj konik. Kocham je i najlepiej mi sie w ich towarzystwie odpoczywa. Ale ile frajdy sie ma jak czlek wlezie po sapaniu na jakis szczyt i zobaczy te przecudne widoczki.Nasze Tatry sa piekne. Bieszczady jeszcze dzikie i nie ujarzmione. Ach te gory...
Zapisuje sie do tego ,,klubu gor''

 

#8 2012-10-30 12:56:45

Jolanta999

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Byłam w górach Colorado, są imponujące, ale tak jak wszyscy nasze polskie najpiękniejsze!

 

#9 2012-10-30 13:07:39

Manfreda

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Colorado - marzy mi się! Ja też dołączam do klubu fanów polskich GÓRsmile

 

#10 2012-11-06 16:17:02

VillaHolidayPark_pl

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Ja również bardzo lubię podróżować w góry, a w szczególności w nasze Tatry- to dla mnie jedno z lepszych miejsc na spędzenie wolnego czasu,oczywiście spędzanie go aktywnie.

 

#11 2012-11-13 12:01:59

Mala

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Tatry wg mnie są jednymi z nielicznych pasm górskich, które wyglądają pięknie zarówno w lecie i pełnym słońcu, jak i w środku zimy, kiedy są całe białe smile

 

#12 2012-11-16 10:03:08

roman_gor

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Wędrowaliśmy po naszych wszystkich polskich górach, zdobyliśmy wiele  szczytów, żałujemy, że nie udało się wejść na Rysy. Teraz pozostały do powtórzenia spacery po tatrzańskich dolinkach. W maju jedziemy pospacerować i popatrzeć na Alpy z bliska.

 

#13 2012-12-05 10:07:17

VillaHolidayPark_pl

Re: Witam i o polskie GÓRY pytam!

Alpy to już wyższe góry i moim zdaniem równie piękne,chociaż to rzecz  naszego gustu:) Mogę się także zgodzić,że Tatry wyglądają pięknie bez wzgledu na porę roku,każda z nich ma swój niesamowity urok.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh