Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-09-11 09:10:03

teddy

Najciekawsze miejsca na wschodzie Polski

Witam. Często zwiedzacie rejony wschodniej Polski? Gdzie najbardziej lubicie się zatrzymywać, co zwiedzać lub robić? Proszę Was o wszelkie pomysły, gdyż sama niedługo planuję wyjazd w Polskę i jeszcze sama nie wiem gdzie dokładnie smile Na celowniku jest kilka miejsc  Łańcut, Zamość, Przemyśl, Biłgoraj, Lublin ...i wiele więcej... smile

Ostatnio edytowany przez teddy (2012-09-11 22:20:38)

 

#2 2012-09-11 11:46:14

wareare

Re: Najciekawsze miejsca na wschodzie Polski

Też chętnie dowiem się, gdzie można się zatrzymać, co warto pozwiedzać smile

 

#3 2012-09-11 15:22:48

pogo

Re: Najciekawsze miejsca na wschodzie Polski

ja aktualnie mieszkam w biłgoraj smile piękne miejsce zatrzymaliśmy się tutaj dłużej bo dzieciakom się bardzo podoba. To te rejony mogę polecić załezy jesczze czego konkretnie szukasz

 

#4 2012-09-12 20:37:47

laki

Re: Najciekawsze miejsca na wschodzie Polski

Z wymienionych miast tak bliżej kojarzę tylko Lublin, jednak poleciłabym Biłgoraj. Myślę, że to najlepszy wybór. Zatrzymaliśmy się tam kiedyś ze znajomymi na weekend. Piękne krajobrazy, ciekawa architektura, dużo fajnych hoteli i atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Wiele miejsc, gdzie można dobrze zjeść a także spędzić ciekawie czas.

 

#5 2012-09-13 14:42:20

pogo

Re: Najciekawsze miejsca na wschodzie Polski

a byliście w hotelu sitarska w biłgoraju? bo jeśli nie to musicie tam wejśc, restaruacja jest niesamowita dania typu Golonka po bawarsku duszona w piwie z warzywami czy łosoś po szlachecku w sosie cytrynowym to naprawde "niebo w gębie"

Ostatnio edytowany przez pogo (2012-09-13 14:43:02)

 

#6 2012-09-14 12:36:57

laki

Re: Najciekawsze miejsca na wschodzie Polski

Słyszałam o nim, jednak będąc tam byliśmy w innym sąsiednim. Jednak pozytywne opinie tylko o nim słyszałam. Kuchnia- grzech nie spróbować i bardzo dbają o klientów, ceny też są przystępne. Jednym słowem warto zajrzeć, zarówno do Biłgoraju jak i będąc tam do hotelu Sitarska! polecam smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh