Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-08-15 21:51:57

olala

Korfu - plaże

Witam ! wybieramy się na Korfu już za 2 tygodnie może Ktoś z Was odwiedził tam jakieś wyjątkowe plaże i mógłby się podzielić wrażeniami ? pozdrawiam smile

 

#2 2012-08-16 09:11:45

roman_gor

Re: Korfu - plaże

Witam! Korfu to piękna wyspa, warto ją zwiedzić i poleżeć na plaży. Polecam plażę w zatoce AGIOS GEORGIOS /Pagi/ w  zachodniej części wyspy, bardzo ciekawa jest plaża w Sidari i Paleokastritsa. Zapraszam do obejrzenia naszych zdjęć z pobytu na wyspie. Życzę miłych wakacji :-)

 

#3 2012-08-16 15:23:49

katerina

Re: Korfu - plaże

Na Korfu jest wiele przepieknych plaz,z ktorych znalezieniem nie bedzie problemu:)Sidari to rzeczywiscie bardzo malownicza plaza ze wzgledu na skalki,ale jak dla mnie odpada na staly pobyt.To miejsce upodobali sobie szczegolnie Anglicy,wiec ciezko tam o greckie klimaty czy dobra taverne:( Ja bylam w Paleokastrica-przepiekna zatoka,fajne widoki,tursci tutaj to Grecy i Wlosi.Polecam lot na paralotni w tamtych okolicach!Koniecznie miasto Korfu na wieczorny wypad,kluby przy drodze z Paleokastricy do Corfu Town.W ciagu dnia w stolicy polecam fajne widoki z zamku oraz malutka wysepke Pontikonisi.Udanych wakacji!

 

#4 2012-08-16 16:00:49

AniaMW

Re: Korfu - plaże

Będąc aż 2 tygodnie na Korfu warto wybrać się też - choć na 1 dzień - promem do Albanii...
Polecam, to b.ciekawy kraj smile
Najbliżej z Korfu do Sarandy i Butrintu (opisywałam w relacji z majowego weekendu '2012) .
Pozdrawiam i życzę wspaniałych wrażeń!

 

#5 2012-08-16 19:11:03

katerina

Re: Korfu - plaże

Aniu nie na 2 tygodnie tylko za 2 tygodnie:)
Apropo Albanii to mam zupelnie odmienne zdanie:( Na mnie ten kraj nie zrobil pozytywnego wrazenia!Niestety albanska rzeczywistosc,fatalne drogi i bardzo slaba infrastruktura turystyczna zacmily zupelnie ewentualne uroki gor i morza tego kraju:(
To juz lepiej w razie nadmiaru dni wybrac sie w ramach wycieczki na pobliskie,przepiekne wysepki Paxos i Antypaxos albo po prostu zjechac wzdluz i wszez cala wyspe!Szczegolnie polnocna czesc Korfu ma duzo do zaooferowania!Oprocz Palaiokastritcy i Sidari warto wybrac sie takze w okolice Kassiopi!Poza tym na Korfu jest bardzo fajny waterland:)Polecam!

 

#6 2012-08-17 13:29:42

AniaMW

Re: Korfu - plaże

Hehehe, faktycznie, ZA- a nie NA- 2 tygodnie smile
Dzięki, Kasiu, za sprostowanie! Pewnie na samej Korfu Ola z Kamilem będą mieć co robić, jednak perełka, jaką stanowi Butrint - jest tak blisko, że chciałam i to podpowiedzieć...
Wybiorą, co zechcą. Pozdrawiam!

 

#7 2012-08-20 12:10:13

olala

Re: Korfu - plaże

dziękujemy serdecznie za odpowiedzi  ! smile

 

#8 2013-05-17 10:50:50

Imbachhorn_eu

Re: Korfu - plaże

W sumie to chyba każda plaża jest warta uwagi i odwiedzenia,klimat zupełnie inny niż w naszym kraju,na pewno będziecie zadowoleni. Gdzie planujecie się dokładnie zatrzymać?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh