Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-07-23 01:02:32

gonia

Chalkidiki pogoda we wrzesniu

Jakiej pogody można się spodziewać w II połowie września. Dużo wtedy już pada? I czy w ogółe warto wtedy tam jechać jeżeli jest się nastawionym na kąpiele w morzu - chodzi o dzieci.

 

#2 2012-07-24 02:02:49

Fresh

Re: Chalkidiki pogoda we wrzesniu

 

#3 2012-07-24 19:56:06

Soniza89

Re: Chalkidiki pogoda we wrzesniu

Gonia a może właśnie trochę byś zmieniła plany i wybrałabyś wyspę ? ja byłam we wrześniu na Zakynthosie i powiem Ci że upał był niesamowity , noce  ciepłe i morze  super nagrzane .Nie wiem czy też byś chciała zwiedzać bo wrzesień to super okres na zwiedzanie , jest mniej turystów , tylko że niektóre z wycieczek organizowane są nawet nie do połowy września .

 

#4 2012-07-24 23:55:47

katerina

Re: Chalkidiki pogoda we wrzesniu

Gonia temperatury we wrzesniu na Chalkidikach w granicach 27-33 stopni.Zdarzaja sie deszcze,ale nawet wtedy jest bardzo cieplo,wiec bez problemu mozna sie kapac!Nie trzeba nic cieplejszego na wieczor,to raczej na wyspach moze byc wieczorami chlodniej ze wzgledu na wiatr.W razie jakichkolwiek jeszcze pytan sluze pomoca:D

 

#5 2012-07-25 13:56:00

gonia

Re: Chalkidiki pogoda we wrzesniu

Wielkie dzięki na odpowiedzi.

Katerina a tych deszczy to cześto się można spodziwać czy tak np. raz na tydzień bo to by było jeszcze ok. Temperatura jak najbardziej mi odpowiada tak więc chyba już postanowione  we wrzesniu Chalkidiki.

Soniza89 wiem, że wyspy są fajne i temperatury pewniejsze ale 2 już zwiedziłam i teraz dla odmiany kontynent. A z tego co widziałam w necie plaże tam są suuuper.

 

#6 2012-07-26 09:32:29

katerina

Re: Chalkidiki pogoda we wrzesniu

Goniu ciezko powiedziec,ale nawet jesli traficie na deszcz to na pewno nie bedzie padac przez caly pobyt:D Poza tym temperatura nadal wysoka,przy czym nie ma juz wtedy upalow,wiec jest bardzo przyjemnie:D
Plaze na Chalkidiki sa piekne,a woda w morzu ciepla i krysztalowa!Do jakiej miejscowosci sie wybieracie?

 

#7 2012-07-26 21:39:29

gonia

Re: Chalkidiki pogoda we wrzesniu

Sarti i może na jakieś 2 dni Toroni - podobno warto.

katerina może polecisz jeszcze coś. Napewno chcemy zwiedzić kilka plaż bo nie lubię siedzieć za długo w jednym miejscu.

 

#8 2012-07-27 09:07:03

katerina

Re: Chalkidiki pogoda we wrzesniu

Goniu Sarti i Toroni to bardzo dobry wybor!Z plazy w Toroni znajdziesz kilka fotek w mojej galerii.Ogolnie srodkowy palec polwyspu Chalkidiki jest najlepszy!Szczegoly wyslalam na priv:D

Ostatnio edytowany przez katerina (2012-07-27 09:07:41)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh