Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-06-23 10:03:59

katerina

EURO 2012

Ciekawa jestem jak Wasze wrazenia z Euro 2012-pieknej choc kosztownej imprezy,ktora wspolorganizuje Polska?!W stefach kibica roznych miast byla na pewno wiekszosc z Was,a moze nawet udalo sie Wam byc na jakims meczu?!

 

#2 2012-06-23 10:20:12

katerina

Re: EURO 2012

Osobiscie moge napisac jak to wyglada z perspektywy pobytu w Grecji.Euro 2012 to ogromna reklama Naszego kraju we wszelkich mozliwych mediach,nie tylko na terenie Europy.O Polsce mowi sie jak najlepiej i duzo ludzi dzieki tez imprezie odwiedzilo Nasz piekny kraj i sporo z nich chetnie przyjechaloby jeszcze raz!Jak widze w greckiej tv filmiki z Polski to az lezka sie w oku kreci!Szkoda,ze Polacy nie weszli chociaz do 8,ale mimo wszystko gol Blaszczykowskiego i tak przejdzie do historii:D Wczoraj Grecja pozegnala sie z Euro,szkoda,bardzo chcialam,zeby cudem wygrali z Niemcami:D
Jesli chodzi o stadiony to mysle,ze sa rewelacyjne!Mam nadzieje,ze uda nam sie utrzymac te obiekty...Bylam na wroclawskim stadionie i robi naprawde wrazenie!Mysle,ze nasze stadiony moga sie spokojnie rownac z wieloma europejskimi,na ktorych bylam!Najladniejszy stadion to jednak chyba Arena w Gdansku:D
Moi znajomi Grecy wrocili dzis z Polski i juz przez tel.mowili mi,ze sa zachwyceni Polska,Euro,ze o Polkach nie wspomne:D
Dzieki Euro 2012 cala masa ludzi ma zupelnie inne wyobrazenie o Polsce,bo niestety wielu Europejczykow nadal myslalo do tej pory,jako o niezbyt ciekawym kraju post komunistycznym.

Ostatnio edytowany przez katerina (2012-06-23 10:21:30)

 

#3 2012-06-23 10:24:31

katerina

Re: EURO 2012

http://www.youtube.com/watch?v=BrBQvJ-anB8&feature=share

 

#4 2012-06-23 10:41:37

Fresh

Re: EURO 2012

 

#5 2012-06-23 18:10:20

PAVULON

Re: EURO 2012

mówi sie , że my Polacy potrafimy pokazać nasz patriotyzm , jednośc , podczas wielkich wydarzeń jak np śmierć Papieża, katastrofa Smoleńska, Euro itp. Wtedy widać wszędzie polskie flagi ,manifestujemy naszą polskość, Szkoda tylko że TYLKO właśnie podczas takich "okazji"Inne państwa,szczególnie widoczne było to np. w Turcji, takie zachowanie mają na codzień. tam flaga wywieszona przy sklepie czy poczucie przynależności do ojczyzny jest codziennością i BARDZO widoczne i odczuwalne w rozmowie i czynie...
Euro u nas to okazja dla wielu żeby zarobić, jak zwykle wielka akcja poprzedzająca turniej promująca "nasze gwiazdy".Niestety nie da się stworzyć drużyny z 3 zawodników.Nasi grają mecze sparingowe z takimi drużynami jak Angola , czy San Marino...śmiech mnie ogarnia jeżeli słyszę że takie zwycięstwa podbudowują MORALE drużyny... KPINA...
euro jest na potrzebne , bo pokaże innym nasz kraj , który jet piękny i ma co pokazać turystom.

 

#6 2012-06-24 09:20:05

Mikus

Re: EURO 2012

euro to swietna reklama Polski...niestety wielu ludzi na swiecie niewiele o nas wie albo maja wypaczone o nas zdanie...mozna powiedziec, ze na tym boisku wygralismy smile

Ostatnio edytowany przez Mikus (2012-06-24 09:20:49)

 

#7 2012-07-26 11:17:00

BalticHome_pl

Re: EURO 2012

Niestety nie miałem sposobności byc na meczu, a moze to i dobrze? I tak dostali w dupe jak zwykle big_smile reklama dla polski ekstra!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh