Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-06-01 00:20:30

Fresh

Europejskie kanały telewizyjne w Tajlandii

Jak wygląda sprawa z kanałami telewizyjnymi dostępnymi w hotelach w Tajlandii, czy oprócz "miejscowych" jest szansa na coś europejskiego? W hotelach zawsze jest info, że mają albo kablówkę albo satelitę (gdzie upatruję nadziei).

Pytanie mogłoby wydać się co najmniej dziwne, gdyż na wakacjach nie siedzi się przed TV, ale ... EURO 2012 ... smile. Bo Tajowie pewnie nie wiedzą co to piłka nożna big_smile

 

#2 2012-06-01 10:14:10

katerina

Re: Europejskie kanały telewizyjne w Tajlandii

Oj to niesprawiedliwe-ja ubolewam,ze nie moge leciec na EURO do Polski,a Wy sobie dobrowolnie wybywacie na urlop w czasie Mistrzostw:)Anyway Tajowie rzeczywiscie nie maja pojecia o pilce noznej,jak rowniez o wiekszosci wydarzen w Europie,a przede wszystkim o polozeniu krajow europejskich:)Programy satelitarne sa w wiekszosci tajskich hoteli,wiec na pewno na jakis mecz sie zalapiesz:)

 

#3 2012-06-01 22:43:18

Fresh

Re: Europejskie kanały telewizyjne w Tajlandii

Kasia dzięki za info (dla mnie pozytywne, dla mojej drugiej połówki raczej mniej big_smile )

 

#4 2012-06-01 23:19:20

plorenc

Re: Europejskie kanały telewizyjne w Tajlandii

hmm ... a nie będzie żadnych transmisji przez internet? już teraz sporo meczy idzie oglądnąć live przez internet (np. meczyki.pl) czy za pomocą aplikacji SopCast ...
pytanie tylko czy będziesz miał dostęp do netu? smile

 

#5 2012-06-01 23:29:46

Fresh

Re: Europejskie kanały telewizyjne w Tajlandii

Piotrek, dzięki za pomysł - oczywiście oglądanie przez internet jest jakąś alternatywą, tylko to okaże się, jakie są możliwości na miejscu smile

 

#6 2012-06-05 13:19:02

kangur

Re: Europejskie kanały telewizyjne w Tajlandii

Grzesku, we wszystkich znanych mi hotelach na Phuket byla kablowka i m. in. programy brytyjskie, rosyjskie i niemieckie. Napewno beda transmitowac mecze, a po paru Changach czy Singhach to i po rosyjsku mecz przyjemnie poogladac wink

Ostatnio edytowany przez kangur (2012-06-05 15:44:51)

 

#7 2012-06-05 15:22:46

Fresh

Re: Europejskie kanały telewizyjne w Tajlandii

smile smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh